Як швидко навчитися сідати на шпагат в домашніх умовах?

як швидко навчитися сідати на шпагат в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Сила волі
 • Тренування
 • Час
Інструкція
 • . 1

  За умови систематичних тренувань і розтяжок молоді люди до 30 — 35 років зможуть сісти на шпагат за пару місяців. Людям більш дорослим знадобитися більше часу. Багато людей мають велике бажання мати здібності робити шпагат. Така здатність людини виглядає дуже граціозно. Шпагат — це незвично. Шпагат — це круто. За допомогою шпагату людина може відрізнитися від інших, так сказати виділитися серед натовпу. Але для цього, необхідно займатися, систематично тренуватися. У житті це вміння дає безліч різних переваг. Це величезний плюс і в будь-якому спорті і захопленні, і в бійці на вулиці. Повсюдно, в різних областях життєдіяльності, де треба проявляти гнучкість, там може і стати в нагоді цей гімнастичний елемент.

 • . 2

  Коли після старанних тренувань сядете на шпагат, відчується гордість за себе т. к. правильний і гарний шпагат — це хороша мета, яка досягається лише цілеспрямованими і сильними особистостями з характером. Так як швидко навчитися сідати на шпагат в домашніх умовах? У першу чергу, як і в будь-який інший тренування, необхідно розігріти м’язи, щоб уникнути травм і розтягувань. Для цього можна прийняти гарячу ванну ( 10 — 15 хв), або найлегше виконати кілька присідань, махів ногами, нахилів, можна походити або пострибати на скакалці. Важливо пам’ятати, що це не тренування і ціль не стомитися, а підготувати м’язи. Тепер можна приступати і до самих вправ. Спочатку почніть робити махи ногами досить високо.

 • . 3

  Для того щоб тримати рівновагу потрібен буде спертися рукою на щось. Підійде спинка стільця, підвіконня або що або другоеУпражненіе № 1. Початкове положення: встаньте прямо спиною до спинки стільця. Однією рукою тримайтеся за іголовье спинки стільця і робіть махи вперед. Всього 20 разів. Потім розгорніться до вашого домашнього спортивного інвентарю і робіть махи убік. Також 20 разів. Ну і звичайно, обличчям до стільця і 20 махів назад. Відпочиньте 10 секунд і виконайте все один в один з іншою ногою. Вправа № 2. Встаньте лицем до стільця, закиньте одну ногу на нього. Тепер не згинаючи коліна на обох ногах робіть по черзі нахили вперед до однієї, потім до другої нозі, грудьми намагаючись дістати до коліна. Всього по 20 раз до кожної ноги.

 • . 4

  Вправа № 3. Потрібно сісти на підлогу, розвести коліна в різні сторони, а стопи з’єднати. «Пружини» ногами, при цьому мета, щоб коліна максимально близько опускалися до підлоги. Тридцять раз повторіть вправу. Далі обома руками обхопіть ступні і тягніться до них грудьми як можна ближче. Замріть на десять — п’ятнадцять секунд в цій позиції, далі потрібно піднятися в первоночально положення. Повторюйте цю вправу 3 рази. Вправа № 5. Положенні сидячи. Нахили. Сидячи на підлозі, з’єднаєте ноги паралельно один одному, так щоб носочки були вгору. Руками обхопіть ступні і намагайтеся грудьми дістати до колін. При цьому не можна коліна згинати! Затримайтеся в найбільш низькому положенні на 30 і більше секунд. Робіть все три рази. Далі було б корисно нахилятися до розведеним по черзі в сторони ногам.

 • . 5

  Вправа № 6. Початкове положення. Ноги розставлені максимально широко, опора на руки. Починайте повільно опускати таз вниз, при цьому вигинає спину подаючись усім тілом вперед. Далі робіть все навпаки. Таз повинен бути вище плечей. Тридцять підходів. Вправа № 7. Приймайте таке ж положення, як і в вправу № 6. Розставте ноги широко, одну ногу залишаємо прямий, на другому сідайте. Спина пряма. Отже робимо по черзі, таз повинен бути максимально паралельно підлозі, Тридцять підходів. Вправа № 8. Одну ногу згинаємо, а другий виставляємо тому. Спина пряма. Робимо так по черзі тридцять разів. Вправа № 9. Тепер м’язи тіла готові для самого головного. Займайте необхідне положення, а саме, шпагат і сидите стільки скільки витерпить. І це не 10 — 15 секунд веселого сидіння на шпагаті.

 • . 6

  Це до сліз хворобливе і сидіння на шпагаті. Можна, наприклад, включити улюблену пісню, сісти в дане положення, і поки вона не скінчитися, терпіти біль і досидіти до кінця. Сенс у тому, що під вагою ваги власного тіла, м’язи з кожною секундою будуть розтягуватися все сильніше і сильніше. І, звичайно ж, слід виконати все те ж саме і з іншою ногою, і все те ж з поперечним шпагатом. Даний спосіб найефективніший спосіб на питання як навчитися сісти на шпагат в домашніх умовах. У випадку з поперечним шпагатом, можна підкласти під себе стопку книг і сісти на них. Потім з часом прибирати по одній книзі поки не залишиться жодної книги. Важливо стежити за тим щоб не нашкодити своєму здоров’ю, тобто надто не перестаратися з навантаженням.

 • . 7

  Після завершення розтяжки, для того щоб уникнути м’язових болів на наступний день, можна прийняти теплу ванну або душ. При необхідності виконати вправу шпагат якнайшвидше, треба виконувати дані вправи щодня або три — чотири рази на тиждень поки цей гімнастичний елемент вийти виконувати без особливих зусиль. Вже після пари тижні тренувань буде помітний результат. Сісти на шпагат можна навчитися практично в будь-якому віці, звичайно ж якщо відсутні проблеми зі здоров’ям. Гнучке тіло, результатом якого будуть старанні тренування, безсумнівно буде показником краси та додасть здоров’я організму. Головне не зупинятися на півдорозі і бути наполегливим у досягненні поставленої мети.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :