Як швидко підготуватися до ЄДІ?

як швидко підготуватися до єді?

Вам знадобиться
 • Підручники
 • Ручка
 • Зошит
Інструкція
 • . 1

  Підготовка до ЄДІ дуже важлива і викликає занепокоєння у багатьох учнів. Готуватися можна в бібліотеці, а також в домашній обстановці. Але це не означає, що при підготовці можна лежати на дивані. Дуже важливо, щоб при підготовці учень сидів у належному положенні під час навчання. Не потрібно вчитися на ліжку, потрібно сидіти прямо.

 • . 2

  Спинний мозок повинен бути розташований прямо. Правильна позиція впливатиме на напрямок кровотоку, а неправильна може стати причиною сонливості. Якщо учень шукає спосіб, як швидко підготуватися до ЄДІ, то найімовірніше він шукає диво. Так як за один або два дні підготується неможливо. Інформація повинна надходити поступово, щоб була можливість для її засвоєння.

 • . 3

  Під час підготовки потрібно робити нотатки. Це дуже важливий момент. Короткий опис допоможе пам’ятати всі вивчені пункти, повторюючи матеріал. Ідеальні позначки, це записування всіх важливих формул і цифр, а також інші важливих моментів. Створення позначок не займе багато часу, але заощадить його при повторенні матеріалу.

 • . 4

  Якщо є достатня кількість часу і бажання, то питання про те, як підготуватися до ЄДІ, що не буде вставати і тим більше викликати побоювання. Готуючись до ЄДІ, потрібно добре висипатися і добре харчуватися. Дослідження показують, що оптимальний час для сну становить 6 годин. Особливо в ніч перед іспитом потрібно спати спокійно, принаймні, 6 годин, але не більше 8 годин.

 • . 5

  Хороший відпочинок буде мати великий вплив на якість складання іспиту. Їсти потрібно як у звичайний день, не можна голодувати в день іспиту. Порожній шлунок справить негативний ефект. Під час здачі ЄДІ потрібно намагатися писати акуратно. Для початку потрібно давати відповіді на питання, які добре відомі. Це створить гарне враження на оцінювача. Питання, на які немає впевненої відповіді, потрібно залишити на потім, і врешті повернуться до них.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :