Як швидко поміняти паспорт?

як швидко поміняти паспорт?

Вам знадобиться
 • Паспорт
 • Держпослуги
Інструкція
 • . 1

  Зміна паспорта, справа звичайно, не довгий, але необхідно знати які документи надати. Приводом заміни служать: досягнення 20-річного віку; досягнення 45 років, після чого він діє безстроково; а також існують ще такі причини як: зміна прізвища, імені , по батькові, дати і місця народження; зміна статі; помилкові дані в паспорті і пошкодження паспорта. Тим, кому паспорт потрібен буде найближчим часом необхідно знати, як швидко поміняти паспорт.

 • . 2

  Для цього важливо знати, куди потрібно звернутися і які документи при собі мати. Звертатися потрібно в УФМС за місцем проживання. Відзначимо необхідні документи: заяву про заміну паспорта, старий паспорт, 2 фотографії ( 35 * 45), свідоцтво про народження, а також військовий квиток , свідоцтво про шлюб або про розірвання, свідоцтво про народження дітей. Також буде необхідно сплатити держмито, яка становить 200 рублів. Необхідно знати, що в будь-якому випадку термін видачі нового паспорта 1 місяць. Для жителів України буде цікаво дізнатися, як поміняти паспорт в Україні.

 • . 3

  Звертатися необхідно в УВС за місцем проживання або перебування. Термін оформлення паспорта 10 днів після подачі громадянином необхідного пакету документів. Документи надаються ті ж, що вказані вище. Слід пам’ятати, що тільки після надання правильних документів і оплати держмита можна швидко отримати паспорт. Важливо міняти паспорт до його прострочення, але якщо ж не вийшло, то необхідно знати, як поміняти прострочений паспорт.

 • . 4

  Потрібно відзначити, що при несвоєчасній зміні паспорта людина залучається до адміністративної відповідальності за це накладається штраф після того як складено протокол інспектором паспортного столу. Після його оплати можна подавати ті ж документи, що і при звичайній заміні паспорта. У паспортному столі на заяві про зміну паспорта ставиться відмітка про оплату штрафу і лише після цього здаються всі документи. Також якщо паспорт зіпсований, то необхідно уточнити, як поміняти зіпсований паспорт.

 • . 5

  Оплата держмита в цьому випадку вище і становить 500 рублів. Зіпсований паспорт, також надається в паспортний стіл. При псуванні паспорта так само можуть виписати штраф, але сума його менше ніж при несвоєчасній зміні. І його сума від 100 до 300 рублів, в деяких випадках обмежуються попередженням. У наш час доступна така послуга як поміняти паспорт через інтернет. Ця послуга зручна тим, у кого немає часу простоювати в черзі і вона займе всього 15 хвилин. Для цього необхідно заповнити заяву, наприклад, на заміну паспорта на Єдиному порталі держпослуг. Співробітники УФМС перевіряють достовірність відомостей, після чого або приймають рішення про видачу паспорта, або відмовляють. Після чого необхідно прийти за новим паспортом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :