Як швидко прибрати синець на обличчі за допомогою народних засобів?

як швидко прибрати синець на обличчі за допомогою народних засобів?

Вам знадобиться
 • Лід
 • Настій живокосту
 • Свіже листя капусти або подорожника
 • Марля
 • Цибулина
Інструкція
 • . 1

  Напевно, кожна людина стикався з проблемою — як швидко прибрати синець на обличчі. Отримати таку неприємність можна абсолютно несподівано — просто невдало наткнувшись на меблі. Безглуздість даної події, безумовно, стане предметом для веселощів друзів і знайомих. Однак, це ще півбіди, адже бувають ситуації, коли саме в цей або наступного дня призначене дуже важливе співбесіду або перше побачення, де просто необхідно провести гідне враження. На щастя, проблема цілком вирішувана за допомогою не тільки спеціальних мазей, але і безлічі засобів народної медицини.

 • . 2

  Не в кожному будинку завжди знайдеться заздалегідь куплена спеціальна мазь, щоб відразу скористатися при нагоді, тому важливо знати, які дії слід зробити після забитого місця. Слід якомога швидше помазати забитою ділянку рослинним маслом, краще всього — оливковою. Потім бажано затягнути забите місце за допомогою еластичного бинта, таким чином, під шкіру потрапить менша кількість крові, і синець не буде дуже великим. Зіткнувшись з питанням, як швидко прибрати синці на обличчі, потрібно пам’ятати про таке дієвому і нехитрому засобі, як холод.

 • . 3

  Дуже существенен той факт, що при негайному лікуванні холодом, завжди вдається уникнути утворення гематоми. При наявності в холодильнику льоду, слід загорнути його в тканину і прикласти до місця удару хвилин на 15, якщо льоду немає, то замість нього цілком можна скористатися замороженими продуктами — наприклад, рибою або м’ясом. Якщо поруч немає холодильника, то можна підставити забій під струмінь холодної води. Рекомендується повторювати процедуру з льодом кожні дві години. Таке лікування холодом не тільки допоможе зменшити розмір синця, але і зніме біль, за рахунок стиснення кровоносних судин і скорочення потоку крові. Вірне засіб для позбавлення від синяка — це холодний компрес з додаванням дистиляту ліщини віргінської.

 • . 4

  Для приготування лікувального компресу потрібно до 200 мл холодної води додати столову ложку дистиляту ліщини, просочити розчином серветку і накласти на забій. Також дуже зручно заморозити лід з цього розчину і використовувати, коли виникне необхідність, особливо, якщо доводиться часто вирішувати проблему як прибрати синець на обличчі. Крім цього, крижані кубики можна виготовити з настою живокосту. Великий плюс цієї рослини в його сприятливий вплив на якнайшвидше загоєння. Швидко і ефективно зняти припухлість при забитті допоможе петрушка — дрібно посічену траву слід збити в 200 мл кип’яченої води і заморозити у формі для льоду. У приготуванні цих дієвих засобів немає нічого складного, але при необхідності вони здатні надати істотну допомогу в боротьбі з ударами і синцями.

 • . 5

  Після зроблених дій, на наступний день припухлість навколо місця удару зазвичай проходить. Настає новий етап лікування, мета якого розширення кровоносних судин. Наступний крок абсолютно протилежний холоду — тепер потрібно застосувати теплу грілку або засипати в мішок гарячу сіль або крупу. Процедуру прогрівання слід проводити близько трьох разів на день тривалістю близько двадцяти хвилин. Вивчаючи інформацію про те, як прибрати синець на обличчі швидко, корисно буде знати, що синець проходить так зване «дозрівання», при якому його колір від червоного переходить у фіолетово-синій і потім жовтіє. Такі зміни абсолютно нормальні, так як викликані розпадом гемоглобіну.

 • . 6

  Якщо синяк залишається багряним, то це привід для занепокоєння і звернення до лікаря, тому що тут є ймовірність приєднання інфекції. Синці на обличчі гояться набагато швидше, ніж на інших частинах тіла, оскільки судини на обличчі кровоточать менш активно. Коли припухлість після забиття піде, рекомендується продовжити лікування, роблячи примочки і накладаючи компреси. Дуже ефективні і корисні компреси з відбитих свіжого листя капусти або подорожника, загорнутих в марлю. Для наступного рецепта потрібні цибулю, засушений подорожник і мед. Цибулину дрібно порубати, сухий подорожник розтерти в порошок і додати одну столову ложку до цибулі. Потім на водяній бані перемішати всі інгредієнти зі столовою ложкою меду. Компрес готовий — можна накладати 3 рази на день, залишаючи на дві години.

 • . 7

  Ще один простий, але дієвий рецепт компресу, який радить народна медицина, — це картопляний крохмаль, розведений водою. Зіткнувшись з проблемою як прибрати синці швидко, слід пам’ятати, що шкірі необхідно і відпочивати від лікувальних процедур, тобто робити між ними перерви. Говорячи про синці, важливо згадати, що причиною появи їх у людей похилого віку є крихкість судин. Для того щоб запобігти часта поява синців, потрібно не тільки обережніше переміщатися в просторі, але й зміцнювати судини, вживаючи їжу, багату вітамінами. Якщо у людини з’являються синці без видимих на те причин, необхідно обстежитися на виявлення можливої хвороби кровоносної системи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :