Як швидко прибрати синець на обличчі?

як швидко прибрати синець на обличчі?

Вам знадобиться
 • Холодний компрес
 • Теплі мішечки з сіллю або піском
 • Йодна сіточка
 • Сіль
 • Лук
 • Компрес з трав
Інструкція
 • . 1

  Життя людини має безліч сюрпризів і іноді підносить такі, які він зовсім не чекає — наприклад, синяк. Всього лише невеликий забій або легкий дотик до шкіри і ось вже на ній розпливається темно синя пляма. Для того, щоб безболісно ставитися до таких ситуацій і не засмучуватися через дрібниці, необхідно знати як швидко прибрати синці на обличчі.

 • . 2

  Якщо знати декілька хитрощів, то від синяка можна позбутися в два рахунки. Тим більше, що синці, що утворюються на обличчі, гояться набагато швидше, ніж ті, які з’явилися на тілі. Це залежить від того, що венозна кров, при зіслання якої в тканини шкіри і утворюється синець, рухається знизу в вгору. Також швидкість загоєння синяка залежить від статі людини — наприклад, жінки менше часу ходять з гематомами.

 • . 3

  Прибрати синяк допоможе народна медицина, а також не хитрі підручні і медикаментозні засоби з аптеки. Всі знають, що перша допомога при травмі — це холодний компрес. Можна користуватися як безпосередньо льодом, так і будь-яким іншим холодним продуктом. Найкраще загорнути його в тканину, інакше можна отримати обмороження тканин. Тримати холодну на синці потрібно не менше 15 хвилин. Холодне допомагає звужувати судини і тим самим зменшує синець. Також такий компрес допомагає зняти біль. Не менш ефективними можуть бути компреси з додаванням оцту або розчину кухонної соди.

 • . 4

  Прибрати гематому можна також за допомогою прогрівання. Наприклад, якщо через тиждень після травми синяк так і не пройшов, можна починати робити прогрівання забитого місця. Для цього необхідно прикладати теплі мішечки з сіллю або піском, або ж, наприклад, використовувати теплі примочки. Гріти синяк необхідно по 15 хвилин тричі на день, тоді ефект буде сильніший.

 • . 5

  Позбутися від синяка допомагає звичайна йодна сіточка. Крім того, що вона допомагає зняти синяк, йодна сіточка ще й служить протизапальним засобом. Якщо йоду під рукою не виявилося, то можна піти в аптеку і придбати спеціальні засоби, які допомагають позбутися гематоми на обличчі. Так, наприклад, багато бабусі й дідусі користувалися чарівним засобом — рятувальником або зірочкою. Цей нехитрий препарат допомагає при будь-яких ударах і синцях. На сьогоднішній день існує величезна кількість різних мазей з охолоджуючим ефектом, які допоможуть швидко позбутися від проблеми.

 • . 6

  Вивести синяк допоможуть звичайні сіль та цибулю. Компрес на основі цих двох компонентів швидко знімає набряклість і відновлює кровообіг. Для компресу необхідно натерти одну головку цибулі і додати в кашку 1 чайну ложку солі. Прикладати до рани такий компрес необхідно не менше півгодини. Цю процедуру найкраще повторювати три рази в день, але використовувати при цьому кожен раз нові ліки. Ще одним народним засобом у боротьбі з синцями виступає компрес з листя подорожника і капусти. Для примочок необхідно гарненько пом’яти листя подорожника і капусти або відбити їх молотком, для того щоб пішов сік. Потім їх можна прикладати до хворого місця.

 • . 7

  Видалити гематому можна за допомогою нескладного компресу з трав. Для цього знадобляться трохи подрібнених трав звіробою, шишок хмелю, полину і багна. Всі трави повинні бути сухими. Суміш необхідно залити окропом, приблизно пів літра. І дати настоятися в термосі. Занурювати тканину треба в гарячий настій. Потім прикладають цей компрес до рани і тримають там, поки він не охолоне. Існує також ще маса різних рецептів, але ці легші. Користуючись цими нехитрими рецептами, можна легко і ефективно позбутися будь-якого синяка, як на тілі, так і на обличчі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :