Як швидко привести особу в порядок?

як швидко привести особу в порядок?

Вам знадобиться
 • Рушник
 • Кубики льоду
 • Термальна вода
 • Овочі та фрукти
Інструкція
 • . 1

  Фраза «привести особа в порядок» може мати кілька значень: зволожити шкіру обличчя вранці, підправити макіяж в офісі, зробити маску для обличчя для додання рум’янцю і здорового кольору шкіри. Отже, перед тим як швидко привести особу в порядок в домашніх умовах, потрібно обзавестися необхідними компонентами для маски. А значить використовувати потрібно те, що є в будинку будь-якої господині: масло, овочі і фрукти. Але можна обійтися і ще меншим: багато помічають, що прогулюючись під дощем або під час туману, шкіра починає виглядати краще і немов молодіє. А від перебування на сонці, в сухому кліматі стає в’ялою.

 • . 2

  Саме тому, для поліпшення зовнішнього вигляду радиться робити компреси. Спочатку потрібно приготувати настій трав: нагріти в рідині або на водяній бані, потім процідити і охолодити при необхідності. У настої потрібно змочити махровий рушник і покласти його на обличчя на декілька хвилин. Це дозволить швидко привести особу в порядок, особливо якщо шкіра млява і бліда. Слід знати, що компреси бувають гарячі — для поліпшення кровообігу, і холодні — для заспокійливого ефекту. Тонус шкіри підвищують холодні і гарячі компреси, що проводяться поперемінно. Також рушник потрібно прикладати і до шиї, для її омолодження. Прекрасний тонізуючий ефект приносить протирання шкіри льодом: лід може бути виготовлений як зі звичайної м’якої води, так і з відвару різних трав.

 • . 3

  Багатьох жінок часто цікавить питання як швидко відновити шкіру в похідних умовах або на відпочинку. З цим завданням чудово справляється термальна вода, яку можна замінити звичайною мінералкою. Також можна робити зрошення водою або настоєм трав за допомогою звичайного пульверизатора. Легкий масаж обличчя за допомогою пальців по напряму шкірних ліній — від перенісся до скронь, від скронь до підборіддя, від підборіддя до перенісся, також від центру лоба до скронь і далі вниз до щік сприяє збільшенню кровообігу, а значить появи рум’янцю на щоках.

 • . 4

  Експрес макіяж часто виручає при гострій нестачі часу. Він включає в себе надання відтінку губах і щоках за допомогою одного тюбика помади, а також нанесення туші для вій. Хоча даний вид макіяжу може зводитися просто до швидкого нанесення тонального крему для усунення блідості особи і підкреслення брів косметичним олівцем. При наявності часу одним з методів як привести особа в порядок може бути тонізуюча маска. Зазвичай вона робиться з підручних овочів або ягід: скибочок свіжого огірка (можна наносити на все обличчя), скибочок свіжої картоплі (під очі), полуниці. Отже, методів освіжити обличчя і привести його в порядок буває багато. Деякі з них займають лише пару хвилин і тому дуже цінуються жінками.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :