Як швидко усунути текти?

як швидко усунути текти?

Вам знадобиться
 • Шматок гуми
 • Склотканина або інший щільний матеріал
 • Епоксидна смола
 • Холодне зварювання
Інструкція
 • . 1

  Кілька порад, як швидко усунути текти: При появі течі насамперед потрібно терміново перекрити всі вентилі на водопровідних трубах вашої квартири. Для того, щоб зробити це дуже оперативно, стежте за тим, щоб шляхи доступу до них були вільні, що не захаращувати їх меблями та іншими громіздкими речами. Це загальноприйняті заходи безпеки, так як при виникненні аварійних ситуацій рахунок часу йде навіть не на хвилини, а на секунди.

 • . 2

  Після того, як потік води вичерпається, слід позбутися утворилися на підлозі калюж води. Для цього краще всього використовувати спеціальний миючий пилосос з аквафільтром, але якщо його немає, скористайтеся старим дідівським способом — статевими ганчірками.

 • . 3

  Після того, як зберете з підлоги воду, можете приступати до пошуку причин течі. Якщо несправність серйозна, краще не намагатися виправити її самому, а подзвонити в спеціалізовану організацію або підприємство житлово-комунального господарства. Вони повинні будуть надіслати вам фахівців, які оцінять поломку і вироблять її усунення. Головне, переконати представників організації відвідати вашу квартиру негайно, адже чим швидше почнеться ремонт, тим швидше ви зможете скористатися водопроводом.

 • . 4

  Якщо поломка несерйозна і вам необхідно користуватися водою, можна ліквідувати протікання у водопровідних трубах за допомогою перевіреного часом способу — накладки короткочасного бандажа за допомогою гумової прокладки.

 • . 5

  Для усунення течі вам буде потрібно товстий шматок гуми певної площі. Його можна вирізати з лікарського джгута, старого гумового чобота, товстої гумової рукавички або з чого-небудь іншого. Площа гумової прокладки повинна перевищувати площу пробоїни на водопровідній трубі, щоб із запасом перекрити місце прориву. Зафіксувати прокладку на пробоїні можна за допомогою стяжки або хомута. Хомути ви зможете купити в господарських магазинах, для стяжки можна використовувати звичайну міцну дріт.

 • . 6

  Крім хомутів і стяжок, для усунення протікання на водопровідних трубах, можна використовувати метод наклеювання бандажа. У цьому випадку застосовується не гумова накладка, а склотканина або інший щільний матеріал, що приклеюється до труби в місці протікання за допомогою епоксидної смоли.

 • . 7

  Довжина такої латки повинна бути такою, щоб обмотати трубу шість разів, а ширина повинна перевищувати діаметр труби як мінімуму в півтора рази.

 • . 8

  Нанесіть на склотканина або інший використовуваний матеріал клей шпателем, після чого якомога щільніше обмотайте місце протікання на водопровідній трубі. Зафіксувати латку можна за допомогою стяжки або хомута. Користуватися трубою, яку ви полагодили подібним чином, можна вже через добу, якщо температура в приміщенні, де вона прокладена, температура в межах двадцяти градусів за Цельсієм. Якщо ж температура в межах п’ятнадцяти градусів, то вам доведеться почекати три-чотири доби.

 • . 9

  У тому випадку, якщо у вас зовсім немає часу хоч скільки чекати, можна ліквідувати текти за допомогою холодного зварювання. Цей матеріал здатний надійно скріпляти між собою метал, скло, фаянс, дерево і бетон. Перед використанням холодної зварювання необхідно ретельно знежирити оброблювану поверхню, це можна зробити за допомогою ацетону або бензину. Після того, як поверхня повністю висохне, акуратно нанесіть на місце течі холодну зварювання. Застигає вона дуже швидко і користуватися водопровідною трубою ви зможете вже через десять-п’ятнадцять хвилин.

 • . 10

  При роботі з епоксидною смолою і холодним зварюванням для безпеки використовуйте гумові рукавички.

 • . 11

  Іноді текти виникає в недавно прокладених нових водопровідних трубах. Причиною цього може бути заводський дефект, так званий свищ. Цю протечку можна усунути звичайним болтом. Для цього просвердлите отвір в місці виникнення свища, наріжте за допомогою спеціально інструменту усередині отвору різьбу, і щільно закрутіть туди відповідний за розмірами болт, не забувши попередньо посадити його на масляну фарбу. Пам’ятайте — цей спосіб застосовується тільки для нових труб. У старих водопровідних трубах нарізати різьблення вам не вдасться, ви тільки лише збільшите отвір.

 • . 12

  Як видно з цієї статті, швидко ліквідувати протікання можна своїми силами. Однак при серйозних несправності вам потрібно обов’язково звертатися в організацію, яка обслуговує ваш будинок або квартиру, в іншому випадку наслідки можуть бути дуже сумними і неминуче вдарять по вашому гаманцю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :