Як швидко зарядити телефон?

як швидко зарядити телефон?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • USB шнур
Інструкція
 • . 1

  Зарядка телефону на роботі чи вдома не представляє складності. Якщо ж під рукою немає оригінального зарядного пристрою, то підзарядка телефону може викликати деякі складності. Однак, безвихідних ситуацій не буває.

 • . 2

  Якщо необхідно швидко підзарядити телефон для того, щоб здійснити або прийняти важливий дзвінок або повідомлення, можна скористатися кількома способами. Отже, як зарядити телефон швидко і без оригінального зарядника?

 • . 3

  Якщо поруч є комп’ютер або яке-небудь інше пристрій, який має USB порт і працює від електрики, то зарядити телефон можна, підключивши його за допомогою спеціального шнура до цього пристрою. Такий спосіб допоможе досить швидко відновити роботу телефону.

 • . 4

  Однак, трапляються ситуації, коли під рукою немає ніяких пристроїв, які могли б скласти альтернативу оригінальному зарядного пристрою. У цьому випадку, можна спробувати наступний спосіб. Необхідно вийняти акумулятор з телефону та потрясти його, або ж кілька разів несильно постукати по ньому. Дуже важливо не докладати надмірних зусиль, щоб не пошкодити телефонну батарею і уникнути її пошкодження. Після цього, можна знову вставити акумулятор в телефон і включити його. Як правило, після таких маніпуляцій, індикатор заряду батареї на екрані мобільного показує один розподіл. Звичайно, такої зарядки тим, хто хоче дізнатися, як швидко зарядити телефон, надовго не вистачить. Але відправити одне повідомлення або зробити дзвінок буде можливо.

 • . 5

  Також, досить дієвий наступний спосіб. Для того, щоб швидко підзарядити телефон, необхідно дістати з нього батарею, і трохи погріти її між долонь. Також, можна потерти акумулятор про джинси або колготки, створивши статичну напругу, яке підзарядить батарею телефону. Така підзарядка дозволить деякий час залишатися на зв’язку.

 • . 6

  Якщо час дозволяє, то можна вийняти батарею з телефону на 10 — 15 хвилин. Підзарядки, в такому випадку не відбудеться, але резерв потужності, який має кожна батарея, буде активований. Цей резерв дозволить деякий час користуватися мобільним апаратом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :