Як швидко завагітніти після місячних?

як швидко завагітніти після місячних ?

Вам знадобиться
 • Репродуктивний вік
 • Менструальний цикл
Інструкція
 • . 1

  Практично всі жінки завжди мріє про власну дитину — частина з них раніше, частина пізніше. І це цілком нормально — інстинкт продовження свого роду закладений в людині самою природою, так само втім, як і материнський інстинкт. Ті представниці слабкої статі, які мріють про малюка, часто думають, як завагітніти після місячних. Рідко можна зустріти таку, яка здатна вести повноцінне життя без дитини. Жіночий менструальний цикл — це зміна циклічного характеру в організмі тих жінок, які вже досягли репродуктивного віку. Перший день місячних називають початком циклу. Перший день наступних «критичних» днів — кінець циклу. Кожна жінка має свій власний цикл, і він може варіюватися від 21 дні до 35 днів. Стандартним циклом називають цикл, який складається з 28 днів.

 • . 2

  Розрізняють 4 фази менструального циклу: менструальна, проліферативна, овуляционний і лютеиновая. Можливість опинитися вагітної після місячних зовсім незначна, але вона існує. Навіть більшість лікарів рекомендують оберігатися в такі дні. Так як ті жінки, які не бажають мати дитину, займаючись сексом негайно після місячних без контрацептивів можуть забезпечити собі вагітність. Даний факт був науково доведений досить давно, тому що проникли сперматозоїди в організм жінки можуть жити протягом одного тижня, а то й більше. Не виключено, що сперма пройде в організм відразу після менструації, тоді овуляція відбудеться раніше. Зрештою, вагітність цілком може виникнути вже через тиждень після завершення критичних днів.

 • . 3

  Любителі перерваного статевого акту повинні пам’ятати один цікавий факт, що на самому початку статевого акту з відділенням мастила на голівці чоловічого члена виступають самі діючі сперматозоїди. У такому випадку вагітність може виникнути навіть коли чоловік лише трохи торкнеться своїм статевим органом до статевих губ жінки. Тоді не виключено, що чоловіча сперма може просочитися всередину дозрілої яйцеклітини. Самими несприятливі дні для планування вагітності вважають перший і другий дні менструації. Імовірність швидко стати вагітної відразу після цих днів вкрай мала, тому що яйцеклітина в цей період помирає і видаляється з організму. Крім цього, кров у величезній кількості створює перешкоду для створення міцної основи для зміцнення в матці ембріона.

 • . 4

  А ось друга половина місячних дає велику можливість завагітніти. Тому зачаття дитини може статися під час припинення менструації і в наступні два тижні. Швидко завагітніти після місячних можна саме в ці дні. Стати вагітної за 6 — 10 днів до настання критичних днів на думку деяких фахівців майже неможливо. Але шанси, хоч і досить маленькі все ж є. Більшість жінок, користуються календарним способом запобігання, спираючись на те, що їх менструальний цикл постійний і знають всі його особливості. Цей спосіб не можна віднести до точних, навіть при постійному циклі, тому що ні одна жінка не зможе дізнатися про ті зміни, які торкнулися її організму. Такі зміни можуть бути викликані якимось захворюванням або різними стресовими ситуаціями.

 • . 5

  Тоді це може мати значний вплив і на менструальний цикл. Наведений спосіб може дати точність оберігання приблизно на 50%. Знати про ці особливості обов’язково повинні жінки, які не бажають швидко стати вагітної після місячних. Для того, щоб правильно дізнатися власний період овуляції можна скористатися спеціальною формулою. Для цього слід із середнього показника днів циклу менструації відняти число чотирнадцять. Число чотирнадцять — це середній індекс днів в лютеїнової фазі, в ній висихає слиз шийки матки. У такий період вона може добре взаємодіяти з чоловічими сперматозоїдами, і цей випадок вважається найсприятливішим для зародження ембріона. Таким нескладним способом можна підрахувати найоптимальніший день для зачаття малюка.

 • . 6

  Наприклад, якщо у жінки менструальний цикл у середньому становить 30 днів, тоді 30 віднімається 14, виходить 16 день. Тоді виходить, що на 16 день початку менструації жінка має більшу можливість завагітніти. Для того, щоб зачати дитину потрібно енергійно займатися сексом в цей час. Сприятливою для вагітності буде друга половина менструації, а також останній тиждень перед появою наступних місячних. Для вираховування овуляционний періоду, щоб як краще завагітніти і якнайшвидше після проходження місячних, можна порахувати за допомогою детектора овуляції. Це спеціальний прилад, який вираховує овуляційний період, його можна придбати в кожному аптечному кіоску. Крім цього, можна щоранку протягом усього місяця вимірювати температуру піхви за допомогою градусника.

 • . 7

  У період овуляції вона буде вища, ніж у звичайні дні. Ймовірність завагітніти, можна підвищити шляхом правильного харчування. У заплідненні провідну роль відіграють сперматозоїди. Тому тут потрібна спеціальна підготовка чоловіка близько 2-х тижнів. У неї входить правильне харчування, в жодному в обов’язковому порядку має бути присутня м’ясна і рибна продукція, горіхи. Ці продукти сприяють більшій рухливості сперматозоїдів. Крім цього потрібно більше гуляти, виключити шкідливі звички, відмовитися від надмірних фізичних навантажень. А жінкам у цей період протипоказані дієти. Необхідно відмовитися від кислої їжі, уникати споживання насичених жирів — вони знижують активність репродуктивної системи, ввести в раціон прополіс і морську капусту, відмовитися від алкоголю, кави і нікотину.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :