Як швидко змити фарбу з брів після невдалої фарбування?

як швидко змити фарбу з брів після невдалої фарбування?

Вам знадобиться
 • Рослинна олія
 • Спирт
 • Перекис водню 3%
 • Лимон або лимонка
 • Пінцет
 • Професійна смивка
Інструкція
 • . 1

  Для видалення фарби брів можна скористатися послугами косметичних салонів, саме там знають, як швидко змити фарбу з брів. Але таке задоволення коштуватиме не дешево. При дотриманні правил безпеки і правильному підході, можна легко і швидко провести цю процедуру і в домашніх умовах. Фарба для брів дуже легко змивається за допомогою рослинного масла. В даному випадку можна брати оливкове, соняшникове масло, а також масло касторки, яке дуже добре позначиться на здоров’ї вій. Отже, потрібно взяти чистий ватний диск, нанести на нього масло, після чого масло ретельно втирається в брови і в шкіру навколо них. Може знадобитися провести дану процедуру кілька разів, при цьому потрібно пам’ятати, що це все-таки волосся і не терти занадто сильно, щоб вони не випали.

 • . 2

  Якщо фарба за допомогою масла не хоче змиватися, то можна спробувати застосувати спирт або лосьйон на спирту. Щоразу після використання масла, потрібно через якийсь час протирати брови ватним диском, заздалегідь змоченим в невеликому спирті або лосьоне, на спиртовій основі. Якщо для змивки фарби куплений 96% спирт, то його краще трохи розбавити, щоб не зашкодити шкірі і цибулинам брів. Також потрібно стежити, щоб спирт не потрапив в очі. Однак, потрібно не забувати після обробки брів спиртом про те, що ні них потрібно знову нанести шар масла. Такий же результат буде і при використанні жирного крему. Варто відзначити, що перекладені вище методи видалення фарби з брів не можна використовувати на ніч, так як на шкірі можуть залишитися дуже негарні патьоки і розводи.

 • . 3

  Закрити хвилююче питання, як змити фарбу для брів з брів, допоможе звичайний лимон, а точніше свіжовіджатий лимонний сік. Для цього потрібно взяти ватний диск і змочити його в лимонному соку, після чого цей диск прикладається до брів. Якщо в холодильнику немає лимона, можна використовувати лимонну кислоту, яку потрібно розчинити в звичайній воді, але при цьому розчин повинен бути досить концентрованим. Під час цієї процедури на шкірі може відчуватися неприємне, легке печіння, але не варто лякатися, це цілком нормально. Використання даного методу, прибере фарбу не тільки з самих брів, а й з шкіри навколо них, якщо при фарбуванні фарба розмазалася і вийшла за контури. Дуже акуратно даний метод слід використовувати людям з алергією на цитрус.

 • . 4

  Також допомогти з питанням, як змити фарбу з брів, допоможе перекис водню. Звичайно ж, мова йде не про чисту перекису, а про 3% розчині, який можна вільно придбати в будь-якій аптеці. Фарба може віддалитися з вій не з першого разу, тому потрібно набратися терпіння. Для використання даного засобу знадобитися ватний диск, який потрібно змочити в перекису і протирати їм брови. Даний метод повністю безпечний, як для брів, так і для шкіри, але при цьому потрібно поводитися з даними засобом акуратно, щоб перекис не потрапила в очі. Якщо таке сталося, то очі потрібно відразу промити водою. Щоб дана процедура була повністю безпечна, голову потрібно тримати набік, щоб зайві краплі перекису стікали повз очей.

 • . 5

  Існує ще один досить цікавий спосіб впоратися з сильно забарвленими бровами — це пінцет. За допомогою пінцета можна злегка прорідити брови, завдяки цьому вони будуть візуально здаватися значно світліше. У разі, якщо буде використаний пінцет, потрібно розуміти, що даний метод дасть хороший результат лише в тому випадку, якщо є практика і набита рука, в іншому випадку брови здаватимуться дуже тонкими. Найкраще дану процедуру довірити подрузі, так як вона буде бачити одночасно дві брови і зможе зробити їх максимально однаковими. Крім того, можна спробувати нову форму брів, яка зробить їх яскравість не недоліки, а гідністю.

 • . 6

  Купуючи в спеціалізованому магазині фарбу для брів, потрібно відразу придбати і засіб для видалення фарби. Даний засіб випускається всіма фірмами-виробниками, що випускають фарби для брів. Дані змивки дуже ефективні, так як можуть видалити повністю всю фарбу з брів. Звичайно ж, їх вартість досить висока, іноді вони навіть коштують дорожче, ніж сама фарба. Проте, купивши даний засіб, можна буде в будь-який момент їм скористатися, щоб видалити результати неправильного фарбування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :