Як сісти на шпагат в домашніх умовах за 1 день?

як сісти на шпагат в домашніх умовах за 1 день?

Вам знадобиться
 • Килимок для занять
 • Терпіння
 • Навчальне відео
Інструкція
 • . 1

  Для початку варто запам’ятати одне головне правило, що ні за яких обставин не варто вірити інформації, в якій пишеться, як навчитися робити шпагат в домашніх умовах за 1 день. Навіть дівчата з дуже хорошою розтяжкою, не варто сідати на шпагат, так ка спочатку необхідно натренувати своє тіло, а головне м’язи і зв’язки ніг, інакше їх просто можна порвати і опинитися в лікарні до кінця днів забувши про те, що таке шпагат. Так, як стати на шпагат в домашніх умовах без шкоди для здоров’я і скільки часу на це буде потрібно? При щоденних 30 хвилинних тренуваннях, люди з хорошою розтяжкою, зможуть сісти на шпагат десь через місяць, тим же кому фізичні вправи даються з великими труднощами доведеться попотіти над шпагатом, десь близько півроку.

 • . 2

  Для початку не погано було б подивитися навчальні відео, якогось фітнес тренера або інструктора, який розповідає, як сісти на шпагат в домашніх умовах. Відео це має містити не тільки інформацію про те, які м’язи при цьому вправі задіюються, але і які є протипоказання, і що ні в якому разі робити не можна, сідаючи на шпагат. І так, перше що потрібно зробити перед будь тренуванням — це як слід розігріти м’язи для цього підійде звичайний біг на місці, при бігу коліна необхідно піднімати якомога вище, а щоб розігріти м’язи рук їх просто необхідно піднімати і опускати під час бігу. Дана розминка підійде людям, яким подобається виконувати монотонні вправи.

 • . 3

  Якщо ж хочеться урізноманітнити тренування, то окремо робляться вправи на кожну групу м’язів. Починаються вони завжди з м’язів шиї, потім плечі і руки, талія, стегна і врешті ноги. Після розминки, можна приступати до комплексу вправи, які навчать людини, як сідати на шпагат в домашніх умовах. Необхідно запам’ятати, що дані вправи, необхідно виконувати повільно і розмірено — розтягуючи м’язи, ніяких різких і швидких рухів бути не повинно.

 • . 4

  Спочатку необхідно розігріти і розтягнути м’язи спини, для цього прекрасно підійде вправа «кішка», щоб виконати його правильно необхідно встати на карачки, опустити голову, щоб розслабити м’язи спини і починати вигинати спину вгору. Робити це потрібно повільно і плавно, відчуваючи як розтягується кожен м’яз. Взагалі, цю вправу можна робити щодня, в незалежності від того буде людина надалі сідати на шпагат чи ні. Так як після вправи «кішка», зі спини знімається напруга, особливо це стосується людей, у яких сидяча робота. У слід за «кішкою», необхідно зробити кілька глибоких нахилів тулуба і постаратися дістати руками для підлоги.

 • . 5

  Потім йде основний комплекс вправ, який навчить, як сісти на шпагат в домашніх умовах, який спрямований на розтяжку м’язів, що знаходяться на внутрішній поверхні стегна. Для того що б виконати їх необхідно сісти на підлогу і широко розставити ноги, під час всього тренування необхідно намагатися, весь час тягнути шкарпетки на себе. Спочатку варто потягнуться до правого, а потім до лівого носку, після цього витягнувши руки якнайдалі потягнутися вперед. Головне пам’ятати, що ні сідниці, ні ноги не повинні відриватися від підлоги.

 • . 6

  Після того як вправу було закінчено, потрібно кілька разів струснути ногу. У слід за даної розтяжкою йде вправу «жаба», робити його дуже просто, достатньо зігнути ноги в колінах і уперти п’яти в пахову область, потім руками потрібно тиснути на коліна, щоб вони дістали до статі, робити це потрібно не сильно. Після зробленого вправи, потрібно лягти на спину підняти ноги, не згинаючи їх, а потім широко розвести їх в сторони, щоб відчути напругу на внутрішній поверхні стегна.

 • . 7

  Посилити дію даної вправи, можна трохи надавав руками на ноги, щоб притягти їх до підлоги. Після зробленого вправи необхідно встати і ще кілька разів постаратися дістати руками до підлоги. Для наступних вправ знадобитися який-небудь не високий предмет меблів, наприклад табуретка або диван. Від обраного предмета необхідно відійти десь на метр і закинути на нього ногу, після цього корпусом необхідно тягнуться до ноги, яка знаходиться на підвищенні, опорну ж ногу рухати з місця не можна, вона повинна стояти рівно і нерухомо. Робиться дану вправу 5 раз по 4 походу спочатку з лівої, а потім з правою ногою — для правшів, для лівшів ж вправу слід починати з правої ноги.

 • . 8

  Закінчується тренування фінальної розтяжкою, для цього можна навіть використовувати не дуже важкі гантелі. У фінальну розтяжку входить комплекс вправ по нахилу тулуба в сторони, вперед і назад. При цьому під час кожного нахилу необхідно намагатися тягнути все тіло в слід за руками. Саме останнє вправу тренування — це розтяжка спини. Для цього необхідно встати рівно з піднятими руками, а потім необхідно потягнути їх вгору, при це повинно відчуватися як тягнутися м’язи рук, спини і ніг, тільки такі відчуття говорять про те, що вправа була виконана правильно.

 • . 9

  Робити всі ці вправи необхідно по п’ять разів, на рахунок 1 — 2 — 3 — 4, дихати необхідно рівно, не збиваючи дихання. Також необхідно пам’ятати про те, що всі вправи треба робити легко і як тільки відчувається біль, м’язи необхідно розслабити і не в якому разі не продовжувати робити вправу з великою силою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :