Як сісти на шпагат за один тиждень: шпагат за тиждень

як сісти на шпагат за один тиждень: шпагат за тиждень

Вам знадобиться
 • Комфортна одяг
 • М’який килимок
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Спочатку потрібно підготуватися, поставити собі мету, і йти до неї через усі перепони, тоді сісти на шпагат за тиждень буде дуже легко. Для початку слід обов’язково зробити розігрів, без якого можна пошкодити м’язи і кілька днів потім не займатися. У перебігу 10 — 15 хвилин можна побігати на місці, пострибати, зробити махи ногами і руками. Такі прості вправи підготують і розігріють м’язи до наступних занять. Після розігріву можна переходити до вправ, які допоможуть швидко сісти на шпагат. Є ряд спеціальних тренувань, які сприятимуть швидкому досягненню поставлених цілей і бажань.

 • . 2

  Для початку слід сісти на килимок і витягнути ноги перед собою. Перша вправа полягає в розтяжці всіх м’язів. Потрібно постаратися пальцями рук дістати до кінчиків пальців ніг, причому ноги в колінах не можна згинати, і необхідно стежити, щоб спина залишалася рівною. У такому положенні потрібно трохи затриматися, після чого повернутися в початкове положення. Вправу потрібно робити не менше 10 — 15 раз за один підхід. Це своєрідна розминка для м’язів.

 • . 3

  У наступній вправі потрібно сісти на підлогу, одну ногу витягнути перед собою, а другий в сторону. Важливо, щоб між ногами утворився прямий кут, якщо це не виходить, то потрібно всім тілом і руками намагатися досягти цього положення. Спину потрібно тримати виключно рівною і міняти положення ніг, намагаючись досягти поставленої мети. Це дуже хороше тренувальне вправу, яке розтягує і покращує еластичність м’язів.

 • . 4

  Після цього можна переходити до наступної вправи. Це спеціальна розтяжка, яка допоможе ефективно і швидко за тиждень сісти на всілякі види шпагату. Для цього слід лягти, і підняти ноги вгору таким чином, щоб тіло утворило прямий кут. Потрібно розвести їх одночасно в сторони і в цьому положенні затриматися не менше, ніж на одну хвилину. Після цього опустити ноги в початкове положення і відпочити протягом десяти секунд, після чого знову повторити цю вправу. Потрібно зробити не менше, ніж десять підходів за одне тренування, навіть якщо це важко.

 • . 5

  Наступні вправи спрямовані на поліпшення еластичності м’язів. Необхідно випрямитися, ноги поставити близько один до одного і по черзі піднімати ноги під кутом в 90 градусів. Спочатку не слід сильно перевантажувати м’язи, тому робити не більше, ніж 15 — 20 підходів. Поступово, в перебігу декількох днів занять, цю кількість можна збільшити до 30 разів. Піднявши ногу, також потрібно обов’язково півхвилини затриматися в цьому положенні, для досягнення кращого ефекту цієї розтяжки.

 • . 6

  Потрібно випрямитися, стати рівно, після чого підняти одну ногу вгору, зігнувши її в коліні і добре притиснути до грудей. Після цього відвести її в такому зігнутому положенні в бік і затриматися на хвилину в цьому положенні. Потрібно допомагати відводити ногу рукою так, щоб м’язи відчували сильне напруження. Робити таку вправу потрібно не менше, ніж по 15 підходів кожною ногою. Це є одним з найважливіших вправ, якщо потрібно досягти швидкого результату і шпагату. Тому його потрібно робити на все 100% і нітрохи не шкодувати організм.

 • . 7

  Щоб сісти на всі види шпагату, потрібно слідувати цим простим правилам і щодня займатися такими тренуваннями. За тиждень це зробити можливо, але потрібно буде добре постаратися, а краще робити по кілька підходів за раз, якщо дозволяє час. Коли робляться такі вправи, всі м’язи потрібно максимально розслабити, а не напружувати, щоб не пошкодити їх і не заробити собі мікротріщини. Перші дні, після тренувань у всіх м’язах буде відчуватися напруга, і це абсолютно нормально. З цієї причини не варто скасовувати наступні тренування, а просто трохи зменшити навантаження. За тиждень таких занять можна не тільки спробувати сісти на всі види шпагату, але і поліпшити еластичність і гнучкість всього тіла.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :