Як сісти швидко на поперечний шпагат: вправи

як сісти швидко на поперечний шпагат: вправи

Вам знадобиться
 • Терпіння і сила волі
 • Конкретна мета
 • Індивідуальний комплекс вправ
 • Умови для занять
Інструкція
 • . 1

  Сісти на поперечний шпагат, як би це не здавалося складно, можуть не тільки люди, наділені природного гнучкістю. При правильних регулярних заняттях таке завдання під силу навіть новачкові. Заняття з професіоналом в спортзалі, звичайно ж, збільшують шанси. Але якщо немає можливості, ефекту можна досягти і вдома! Тут до речі буде приказка: «Терпіння і труд все перетруть». Регулярність — ось те, що допоможе швидко сісти на поперечний шпагат. Тому бажано відразу вибрати для занять зручне з усіх боків час і не міняти його. Вчені довели, що організм легше витримує фізичні навантаження натщесерце або через 2 — 3 години після їжі.

 • . 2

  Тепер розтяжка повинна стати частиною режиму дня. Знову ж доведеться перемогти лінь. Це буде нескладно зробити, якщо поставити собі конкретні питання: «Навіщо сідати на поперечний шпагат?», «Як сісти на поперечний шпагат в домашніх умовах?», «Чи вистачить сил?». Визначившись з метою, потрібно вибрати те, що буде мотивувати і допоможе у важкій ситуації зібрати волю в кулак. Правильний настрій допоможе сміливо йти назустріч своїй мрії, незважаючи ні на що, а це вже половина справи!

 • . 3

  Ні в якому разі не можна прагнути зробити все і відразу! Краще робити потроху, поступово крок за кроком збільшуючи свою норму. На спортивних сайтах є безліч комплексів вправ для розтяжки, спробувавши кілька, буде легше створити свій індивідуальний, в який повинні будуть входити вправи, разогревающие зв’язки. Зазвичай це стандартний набір — 5 — 6 вправ. На танцях, де гнучкість — основа основ, пропонують наступний. Перша вправа — нахили сидячи (складка). Ноги витягнуті вперед, а людина тягнеться до витягнутим носкам. Тренери радять розгойдувати корпус, щоб добитися ідеальної розтяжки. Досить зробити цю вправу 20 разів. Розкрита складка виконується також, тільки ноги максимально розведені в сторони. Потім ноги складаються по-турецьки і на коліна кладуть мішечки вагою 500 грам. Наступні вправа — махи ногами. Вони виконуються як лежачи на боці, так і сидячи. Рухи повинні бути різкими, а м’язи — напруженими. До речі, правильніше навчитися спочатку подовжньому шпагату, а не витрачати всі сили відразу на поперечний.

 • . 4

  Якщо у міру занять досягається результат, не варто зупинятися, можна зайнятися вдосконаленням техніки! Те ж саме потрібно робити, коли результату немає. У цьому випадку завзятість і упертість мають стати кращими друзями. Чи не правильно забувати зміцнювати м’язи в цілому. Зарядка, велосипед, плавання, інший спорт — уже давно доведено, що зміцнити будь-яку групу м’язів можна тільки працюючи над собою в комплексі. Якщо результату немає вже протягом тривалого терміну ( 2 місяця і більше), значить, потрібно проаналізувати ситуацію. Можливо, потрібно прискорити темп роботи або стиснути терміни (це дасть певний психологічний ефект). А може варто переглянути вправи і вибрати іншу методику. Самий приємний смак — смак перемоги. Коли поперечний шпагат буде виконаний, це додасть впевненості в собі і своїх силах і навчить цілеспрямованості. Тому таку вправу корисно не тільки з точки зору спорту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :