Як сісти за короткий термін на шпагат?

як сісти за короткий термін на шпагат?

Вам знадобиться
 • Сила волі
 • Щоденні заняття
 • Спортивні снаряди
 • Спортивний одяг та взуття
Інструкція
 • . 1

  Найважливіше в питанні становлення на шпагат — це готовність піти до кінця і не зупинятися на пів-шляху. Тільки так можна досягти бажаного результату. Не даремно в списку речей, які знадобляться, цей пункт стоїть на першому місці. Адже сила волі — це те, що може просунути людини до неймовірним результатом, а для цього вона потребує підтримки з боку свідомості і вибору. Внести коливання в неї дуже просто. Найголовнішим її ворогом є лінь і невпевненість у досягненні поставленої мети. Вони точно встануть на шляху і заважатимуть досконалості. А цього не можна допускати. Краще відразу відмовитися від таких непростих затій, як розтяжки ніг і становлення на шпагат.

 • . 2

  Для того, щоб цей процес пішов швидше і ефективніше потрібно обов’язково робити пробіжки і зарядку щодня. При цьому наголос ставити на вправи, які впливають на розтяжку ніг: легкі, складні — всі зусилля на те, щоб тіло працювало на максимальну гнучкість нижніх кінцівок. Це мають бути присідання, переклад ваги тіла з однієї ноги на іншу, підняття ніг до витягнутих руках та інші подібні практики. Пробіжки потрібно здійснювати за допомогою високого підняття і закидання ніг назад — так максимально розминаються м’язи по всій довжині кінцівок. Можна також зробити таку вправу з ногами: знайти піднесення в 40 — 50 см і робити кроки на нього і назад. І інші подібні дії, які сприяють гнучкості м’язів.

 • . 3

  Наступним кроком мають стати регулярні заняття, спрямовані на постанову шпагату. Цьому варто приділяти по годині часу вранці і ввечері. Які ж вправи сприяють тому, щоб швидко сідати на шпагат? Все, що спрямовані на ноги. Але є і спеціальні, які конкретно сприяють розтяжці. Махання ногами. Робити його потрібно таким чином: вага тіла перекладається на опорну ногу, яка впевнено стоїть на землі чи підлозі, а вільною ногою треба махати маятникоподібними назад і вперед. При цьому піднімати її максимально високо, як тільки можливо. Через кілька хвилин повторити те ж саме з іншою ногою.

 • . 4

  Вправа балерин. Ця поза знайома, напевно всім. Коли балерина ставить одну ногу на перекладину, а другий спираються об підлогу, і роблять нахили вперед і назад. Це дуже ефективні дії, адже не дарма все балерини вільно стають в позу шпагату. Якщо не знайдеться можливість займатися в залі з поперечиною, можна замінити її підручними засобами: стіл, спинка стільця або крісла — будь-який зручний піднесення. Розтяжка ніг сидячи. Потрібно сісти на підлогу, поставити ноги п’ята до п’яти і розвести їх максимально широко. Руками взятися за шкарпетки, спину тримати прямо. І таким чином, намагатися нахилитися вперед до носків ніг.

 • . 5

  Розтяжка ніг лежачи на підлозі. Потрібно лягти на підлогу і зробити наступне: одночасно задіяти протилежні руку і ногу. Тобто, права нога піднімається максимально вгору до голови, а тягне її ліва рука. При цьому, ліва нога і права рука лежать на підлозі у вихідному положенні. У процесі потрібно міняти беруть участь частини тіла. Така вправа теж дуже ефективно для того, щоб створити максимальну розтяжку і незабаром сісти на шпагат. Також добре допомагає утриманню м’язів ніг у тонусі поза лотоса. Для цього потрібно якийсь час проводити в такому положенні просто, як би, в медитації. А ще при цьому намагатися закинути стопи вище до тазу. Це добре стимулює ікри, стегнові м’язи і посприяє розтяжці.

 • . 6

  Всі ці вправи дуже добре впливають на потрібні для шпагату м’язи. Організм незабаром перебудується, отримає необхідну гнучкість і пластику. Через тиждень таких інтенсивних занять можна буде пробувати стати на шпагат. Швидше за все, що ще нічого не вийде і доведеться продовжити вправи, але через два-три тижні повинні вже бути перші результати. І ноги за такий термін вже зобов’язані ставати в те положення, яке під силу не дуже-то і багатьом людям. Отже, коли відповідь на питання, як сісти на шпагат за короткий час знайдений, можна з повною упевненістю заявити всім про це, пишатися собою і досягнутим важливим результатом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :