Як сіяти насіння петунії в торф’яні таблетки?

як сіяти насіння петунії в торф'яні таблетки?

Вам знадобиться
 • Насіння петунії
 • Торф’яні таблетки
Інструкція
 • . 1

  Як сіяти насіння петунії? Робити це потрібно в кінці січня — початку лютого і найзручніше висіяти насіння саме в торф’яні таблетки, попередньо замочені і набряклі. Це дозволить уникнути можливих захворювань рослини після пересадки і не травмувати зайвий раз кореневу систему. Перед тим як посіяти насіння петунії за умови, що їх достатня кількість, їх можна змішати з піском, так як насіння досить дрібні і так їх буде набагато зручніше висіяти рівномірно.

 • . 2

  Оптимальна температура для проростання паростків петунії 20 — 22 градуси і не менш важлива висока вологість. Тому не можна забувати про полив у міру підсихання грунту і також можна самим створити «ефект парника», накривши висіяне матеріал зверху плівкою. Через 7 — 10 днів, коли з’являться перші сходи, плівку потрібно буде прибрати.

 • . 3

  Дуже часто трапляється так, що насіння не проростає або виростає абсолютно інша рослина або інший його вид. Потрібно бути пильним і купувати насіння тільки великих і перевірених виробників. При можливості абсолютно не зайвим буде оцінити їх зовнішній вигляд, попередньо вивчивши інформацію в інтернеті або погортавши спеціалізовані книги, адже людина може і не знати, наприклад, як виглядають насіння конопель або якихось інших рідкісних рослин.

 • . 4

  З насіння можна виростити практично всі квітучі рослини. Наприклад, знаючи як виростити гвоздику з насіння можна виростити і цю квітку. Тим більше це абсолютно нескладно. Головне вчасно висіяти насіння в січні, в крайньому випадку на початку лютого, і дотримуватися всі ті ж режими температури і вологості.

 • . 5

  А ось перед тим як посадити насіння троянди, їх потрібно обов’язково закласти на 2 — 3 місяця на стратифікацію — це витримування насіння в середовищі з підвищеною температурою і зниженою вологістю .

 • . 6

  Знання таких ось, здавалося б, простих секретів, дозволить завжди вирощувати здорові і красиві квіти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :