Як скакати на скакалці на вулиці?

як скакати на скакалці на вулиці?

Вам знадобиться
 • Скакалка
 • Досить місця
Інструкція
 • . 1

  Дуже корисно стрибати на скакалці. Це зміцнює здоров’я і корисно для фігури. Однак не кожен дорослий вміє це робити. Тому, якщо є бажання навчитися такому майстерності, як скакати на скакалці, то цьому можна цілком швидко і легко навчитися. Для того щоб почати вчитися стрибати на скакалці, її потрібно вибрати і придбати. Найголовніше при виборі скакалки звернути увагу на її діаметр, він не повинен бути менше 0, 8 сантиметрів, інакше здійснювати стрибки на ній буде незручно. Якщо ж скакалка виявиться дуже товстою, то вона також буде не зручна. Також слід звернути увагу і на довжину, яка повинна бути достатньою, щоб торкатися, підлоги в той час, коли тулуб буде вище поверхні землі.

 • . 2

  Тепер необхідно освоїти техніку стрибків на скакалці. Вони повинні відбуватися легко і невимушено. Не слід скакати так, як стрибають боксери на скакалці, рухи повинні бути легкими. Тому, перш за все, потрібно навчитися стрибати на одному місці. Як тільки цей крок буде відпрацьований, необхідно перейти до рівномірного крутінню самої скакалки. Як тільки буде відпрацьовано і це дія, можна поєднувати два кроки і справи їх одночасно. Під час стрибків через скакалку руки повинні бути зігнуті в ліктях. У цей самий момент і визначається правильно чи ні, було вирішено питання з приводу того, як підібрати довжину скакалки. Тому, якщо довжина підібрана правильно, то скакалка НЕ БУДЕ плутатися в ногах, а буде легко пролітати крізь них.

 • . 3

  Під час стрибків руху рук і ніг повинні бути одночасними. І проходити в одному темпі. Щоб вирішити проблему, як навчитися стрибати на скакалці, потрібно для спочатку зуміти скакати на одному місці і на двох ногах. Як тільки це буде добре виходити, можна спробувати стрибати на правій, а потім на лівій нозі. Для цього робиться крок вперед і виробляється стрибок на одній нозі, потім ще один крок, і на другий.

 • . 4

  Необхідно знати, як правильно підібрати скакалку, інакше стрибати буде незручно. Під час стрибків тулуб не повинно підніматися сильно вгору від поверхні. Головне щоб було достатньо місця для того, щоб скакалка пройшла під ногами. В ідеалі скакалка повинна обертатися лише від одних рухів кистями. Дуже корисно вміти стрибати на скакалці, адже це не просто дитяча забава, а відмінною спосіб підтримки гарної фізичної форми і здоров’я. як скакати на скакалці як стрибають боксери на скакалці як підібрати довжину скакалки як навчити стрибати на скакалці як підібрати скакалку

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :