Як сказати батькам про переїзд?

як сказати батькам про переїзд ?

Вам знадобиться
 • Cмелость
 • Hешітельность
 • Витримка
Інструкція
 • . 1

  Переїзд — справа серйозна. Хтось звик все життя жити на валізах, а хтось іноді роками «насиджує» одне місце, і несподівана зміна останнього може стати справжнім стресом — як для самого який переїжджає, так і для його батьків. Звичайно, останнім потрібно сказати про переїзд. Але як?

 • . 2

  задобрити домовика при переїзді куди простіше, ніж батьків. Як сказати батькам про переїзд? Зробити це потрібно заздалегідь. Чим старше мати і батько, тим у більший шок їх може повалити ця звістка, і тим важче вони її перенесуть. Тому слід відкинути своє боягузтво і відмовки, і поговорити з ними за кілька тижнів до переїзду. Потрібно бути готовим до сліз, спорах і батьківському гніву, і заздалегідь продумати всі «за», які можуть спростувати їх «проти». Досвід показує, що батьки набагато легше реагують на майбутні зміни, якщо бачать в них позитивні сторони. Тому, можливо, щось стоїть прикрасити заради благої справи.

 • . 3

  Крім того, батьки заспокояться, побачивши, що їх чадо прекрасно знає як спланувати переїзд, і вже продумала багато нюансів, що відбувається. Тому варто повідомляти про своє рішення тільки якщо шляху назад немає (інакше навіщо зайвий раз турбувати батьків?). Слід також бути готовим до питань типу: «А про дитину (кішці / бабусі) ти подумала?!». І, звичайно, заздалегідь вирішити як підготувати дитину до переїзду — довідатися все про переведення зі школи в школу (з садка в садок), зібрати потрібні документи, зробити кілька телефонних дзвінків.

 • . 4

  До речі, до того як підготувати кішку до переїзду можна підійти з меншими витратами нервів і сил — важливо лише купити переноску і не годувати тварину за 4 години до їжі. Кішка переживе, нікуди не дінеться — так і слід сказати батькам. Так що, речі в оберемок, і — здрастуй, нове життя!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :