Як сказати дитині про розлучення батьків?

як сказати дитині про розлучення батьків?

Вам знадобиться
 • Терпіння
 • Підтримка близьких
 • Документи
Інструкція
 • . 1

  Розлучення — справа непроста і вимагає від подружжя витримки. Особливо обережно слід підійти до повідомленню дитини про майбутнє розлучення батьків. Думаючи, як сказати дитині про розлучення, варто одночасно готувати певні документи. Оскільки багато сімейні пари замислюються про те, як оформити розлучення в Україні, то, перш за все, варто звернути увагу на те, чи є у пари діти і чи є бажання розлучитися обопільним. У разі, коли у пари немає дітей, процедура розлучення спрощується, оскільки подружжя може розлучитися, подавши заяву до РАГСу.

 • . 2

  Деякі подружжя виявляють бажання оформити розлучення швидше, проте варто пам’ятати, що це не завжди можливо. Якщо у пари є діти, то розлучатися в будь-якому випадку доведеться через суд, а це автоматично означає додаткові витрати часу. Сімейним парам, які розмірковують, як прискорити розлучення, необхідно оперативно підготувати ті документи, які перераховані в пункті «Вам знадобиться». Важливо пам’ятати, що без копії договору «Про виховання і забезпечення» суд не розглядатиме справу про розлучення. Підписання договору і надання копії до суду є обов’язковою умовою для розлучення.

 • . 3

  Договір «Про виховання» є гарантією того, що батьки спланують майбутнє утримання дитини, місце його проживання та інші тонкощі. Складання договору зазвичай проходить за участю юриста. При виникненні питання про те, як відновити свідоцтво про розлучення, можна звернутися за консультацією до юриста або попрямувати прямо в РАЦС. Працівники РАГС пояснять порядок процедури.

 • . 4

  Консультацію з приводу різних нюансів проведення шлюборозлучного процесу можна отримати і юриста, який розповість, як оформити аліменти без розлучення і чи є здійсненним і легітимної дана процедура. Розлучення вимагає не тільки дотримання офіційної частини, а й розмови з чадом. Необхідно вибрати зручний момент і провести бесіду з дитиною в м’якій манері. М’якість і дипломатичність повинні стати основними критеріями проведення бесіди про розлучення з чадом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :