Як сказати дружині про розлучення?

як сказати дружині про розлучення ?

Вам знадобиться
 • Сила волі
 • Уміння правильно говорити
 • Дружина
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні в житті деяких подружніх пар виникає такий момент, коли розлучення просто неминучий. Почуття давно охололи, немає колишньої пристрасті. У цій ситуації, як правило, практично всі пари приходять до одноголосного рішення і подають документи на розлучення. Але що робити в тому випадку, якщо чоловік хоче розлучитися, а його дружина просто не здогадується про такі таємні бажання свого обранця, як подати на розлучення в цій ситуації?

 • . 2

  Фахівці рекомендують завчасно в голові мислення, що називається прокрутити всю ситуацію. Продумайте, якими доводами ви будете апелювати, які слова вживати. Важливо пам’ятати, що слова не повинні ображати або ображати вашу колишню дружину. В іншому випадку бесіда закінчується скандалом.

 • . 3

  Крім того, настійно не рекомендується починати подібного роду розмову вранці, так як в цей час доби найчастіше все квапляться на роботу, а для такої бесіди потрібно кілька годин і спокійна обстановка. Від того, як сказати дружині про розлучення, буде багато в чому залежати і сам процес розлучення, тому постарайтеся максимально коректно пояснити основні причини такого рішення.

 • . 4

  Уточніть, що всі ці роки ви були щасливі. Після пояснення причин і так званої вступної частини можна плавно переходити до питання про дітей. Постарайтеся пояснити, що ви не збираєтеся відмовлятися від них, будете виплачувати аліменти та регулярно проводити з ними час. Додайте, що ви чекаєте відповідного розуміння і з її боку, тому вона не повинна маніпулювати дітьми і дозволити їм бачитися.

 • . 5

  Що стосується самої дружини, то нагадайте, що після довгих років у шлюбі хотіли б залишитися з нею тільки друзями і в разі необхідності обов’язково приходити їй на допомогу. Одним словом, весь ваш розмова повинна бути спокійним і переслідувати декілька цілей. Ви повинні домогтися мирного розлучення, а також мати можливість у будь-який час спілкуватися зі своїми дітьми. Пам’ятаючи про ці цілі, постарайтеся максимально правильно побудувати діалог.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :