Як скинути ціну на машину?

як скинути ціну на машину?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Уміння переконувати
 • Впевненість
Інструкція
 • . 1

  Купівля автомобіля завжди хвилююча подія. Особливо емоції переповнюють, якщо в планах стоїть придбання нового транспортного засобу. Але дивлячись на ціни в автомобільних салонах, всі мимоволі починають замислюватися, як скинути ціну на авто. Проведіть дослідження. Найголовніше, перед тим як купити машину вивчити весь ринок пропозицій. Це помилка набувати автомобіль, без попереднього дослідження ціни на автомобіль, який ви хочете купити.

 • . 2

  Ви можете знайти майже все, що ви хочете знати про автомобіль онлайн. Є хороші сайти, щоб почати дослідження машини у вашому ціновому діапазоні. Крім того, якщо ви плануєте покупку нового автомобіля, вашою метою є знайти «рахунок-фактуру» ціни автомобіля. «Рахунок-фактура» це ціна, яку дилер заплатив виробникові автомобіля. Це дослідження стане в нагоді, коли ви почнете проводити переговори щодо вартості.

 • . 3

  Договір про умови. Один з варіантів, як збити ціну на машину, це домовиться про умови кредитування, якщо автомобіль буде куплений в кредит. Покупка нового автомобіля, є однією з найбільш важливих інвестицій, яку ви будете робити в житті. Зробіть все, що ви можете зробити, щоб переговори з автокредитування опустили ціну вниз. Якщо продавець дає вам пропозицію, яка включає в себе щомісячну виплату певної суми, заснованої на 60-місячного кредиті, скажіть, що ви хочете погасити тугіше суму у строк 48-місячного кредиту.

 • . 4

  Шукаючи спосіб, як скинути ціну на нову машину намагайтеся купити авто на основі купівельної ціни, а не на щомісячних платежах. Автосалони славляться тим, що пропонують дуже привабливі щомісячного платежі для потенційних покупців. Чи не водитесь в оману, якщо ця «чудова» оплата прикріплена до 72-місячного кредиту, то це дійсно не так привабливо.

 • . 5

  Будьте впевнені, щоб завжди ведете переговори на основі купівельної ціни автомобіля, а не щомісячного платежу. Не купуйте доповнень. Покупка нового автомобіля є великою покупкою. Якщо ви вирішите купувати автомобіль в повній комплектації, то ціна істотно збільшиться. Навряд чи вам справді потрібен підігрів сидінь, і ви можете купити портативний GPS навігаційний блок онлайн набагато дешевше, ніж дорогі вбудовані системи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :