Як скинути фото в комп’ютер?

як скинути фото в комп'ютер ?

Вам знадобиться
 • Фотокамера
 • З’єднувальний кабель
 • Кардрідер
Інструкція
 • . 1

  Відпрацювавши цілий рік на роботі, в жаркому задушливому місті, кожен мріє влітку з’їздити на південь до моря. А щоб залишилися спогади про відпочинок, береться фотоапарат, який і відобразить найбільш цікаві моменти. Приїхавши з моря насамперед потрібно скинути фото в персональний комп’ютер, так як переглядати фотографії можна на маленькому екрані фотоапарата, але це не так цікаво як на великому дисплеї, та й місце на карті пам’яті потрібно звільнити для нових фотографій. Як скинути фото з фотоапарата на комп’ютер? Для початок потрібно визначиться як будемо скидатися фото в комп’ютер. Є кілька варіантів з’єднати фотоапарат з комп’ютером. За допомогою з’єднувального кабелю, або дістати карту пам’яті, вставити її в кардрідер і підключити вже карту пам’яті до комп’ютера. Головним критерієм є, як швидко потрібно скинути фото, і наявність картдідера або з’єднувального кабелю. Так як перенесення фото за допомогою кабелю може зайняти тривалий час. Все залежить від кількості фотографій, якщо карта пам’яті повна, то перенесення фото з фотокамери може затягнутися і на час: більше години.

 • . 2

  Кожна фотокамера в комплекті містить з’єднувальний кабель. Бувають випадки, коли економні виробники не комплектують свої камери сполучними кабелем. Можна купити цей кабель окремо, наприклад щоб підключати фотокамеру до телевізора, для перегляду фотографій на великому екрані. З’єднувальний кабель підключаємо до фотоапарата потім до гнізда в комп’ютері. При підключенні операційна система повинна визначити карту пам’яті автоматично. Якщо цього не сталося, то можливо нам знадобиться встановити драйвера на фотокамеру. Для цього в упаковці з фотокамери потрібно знайти диск з програмним забезпечуємо. Потім встановити всі програми з диска і тільки потім підключати фотокамеру до комп’ютера. У меню мій комп’ютер знаходимо ім’я свого фотоапарата і за інструкцією виробляємо маніпуляції з фотографіями. При перенесенні в комп’ютер можна виявити, що місце на жорсткому диску стрімко закінчується.

 • . 3

  Фотографія сама по собі займає не дуже багато місця, але якщо фотографій сотні, а згодом тисячі, то тут варто задуматися про дії. Фотографії можна сміливо записувати на лазерні диски, зручно, не дорого, та й часу займає не багато. Ну а якщо доступ до фотографій потрібен постійний? Тут вже лазерні диски стають не зручні. Кожна фотографія у фотоапараті стискається, тобто, програма бачить фотографію як набір чисел, і ці числа стискаються. Але рішення щодо збереження та обробки зображень не стоять на місці. І якщо на фотоапараті фотографія займає, наприклад: 4 мегабайта. То після обробки сучасним графічним редактором то фотографія може займати в 10 разів менше 400 кілобайт. Але найголовніше якість фотографії абсолютно не змінюється. В інтернеті величезна кількість програм для обробки зображень і деякі з них безкоштовні. Яку програму використовувати, користувачам потрібно визначити самостійно. Так як ці програми постійно оновлюються, виходять нові, та й розмір стиснення у них сильно відрізняється.

 • . 4

  Найбільш швидкий спосіб перенести фотографії в комп’ютер є кардрідер. Дістаємо карту пам’яті з фотоапарата і вставляємо правильно в кардрідер. На кожній карти пам’яті є малюночок: стрілочка, цієї стрілочкою вгору і потрібно вставляти в кардрідер. Інакше важко вставити з боків карти пам’яті оснащені напрямними полосочками. Бували й такі випадки, коли ламаючи пластмас карти пам’яті все — таки засовували до кінця. Якщо не докладати занадто великих зусиль, то все вийде правильно. Кардрідери бувають різних видів. Найбільш поширені пристрої зчитування: це внутрішні і зовнішні — переносні. Якщо пристрій зовнішнє, то карта пам’яті вставляється в кардрідер і потім вже в гніздо USB комп’ютера. Операційна система сама встановити потрібні драйвера для кардрідера і автоматично запустити карту пам’яті для перегляду. І при вдалому перенесення фотографій в комп’ютері залишиться маса яскравих і незабутніх моментів не тільки у нас в пам’яті, а й на відбитих фотографіях.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :