Як скинути налаштування мережі на iPhone?

як скинути налаштування мережі на iphone?

Вам знадобиться
 • Резервна папка
 • Iphone
 • Пінг
 • Браузер Safari
Інструкція
 • . 1

  Якщо iPhone заблокований, або піддався вірусній атаці, необхідно зробити скидання налаштувань мережі, і повернутися до заводських налаштувань. Перед тим, як скинути налаштування мережі, потрібно створити резервну папку і скопіювати туди всі медіа-файли з телефону. Тоді після скидання і нової настройки всі файли залишаться недоторканими. Спочатку необхідно вимкнути і знову включити телефон, потім натиснути одночасно кнопки «увімкнути-вимкнути» і «додому» і утримувати натискання до появи логотипу на екрані. Потім у головному меню знайти пункт «загальні» і кнопку «скидання» і натиснути. Потім необхідно видалити весь вміст телефону відповідною кнопкою. Потім знову вимкнути і включити телефон, і виконати всі налаштування заново.

 • . 2

  Пінг — це спеціальна програма, призначена для контролю з’єднань в мережі. Часто, якщо потрібно дізнатися, чи є в мережі небудь сервер або просто комп’ютер, мережа пінг. Так як пропінгувати мережу? Спочатку необхідно запустити командний рядок «Windows + R», потім написати «cmd. exe »і натиснути ОК. Наступна дія — набрати «ping 111. 111. 111. 111 », тим самим ця команда відправляє сигнал на IP — адреса 111. 111. 111. 111. Таким чином, можна дізнатися, чи є потрібний комп’ютер або сервер в мережі.

 • . 3

  Існує багато програм, за допомогою яких можна дізнатися свою мережу Wi-Fi. Android-додатки можуть дізнатися не тільки роботу мережі, а й дати про неї повну інформацію, а також допомогти з настройками мережі при незадовільних параметрах роботи. Ще один додаток — це Wi-FiAnaliticsTool, що дозволяє отримати інформацію про всі Wi-Fi мережах поблизу від телефону і поліпшити налаштування своєї мережі для отримання максимальної швидкості.

 • . 4

  Для перевірки підключення до мережі потрібно переконатися в тому, що модуль Wi-Fi включений і встановлено з’єднання з мережею. Потім у списку «Вибрати мережа» — з’являться всі доступні мережі. Просто потрібно вибрати ту мережу, до якої телефон підключений, потім перевірити рівень сигналу мережі. Чим більше смуг, тим вище сигнал, тим зв’язок буде міцніше. А перевірити підключення до мережі можна, підключившись до браузеру Safari, і набрати в пошуковику будь-яке питання.

 • . 5

  Створення локальної мережі не завжди представляється можливим з багатьох причин. У такому випадку, якщо є підключення до Інтернету, можна створити мережу віртуальну VirtualPrivatNetwork (VPN). Така мережа може бути організована між будь-якими комп’ютерами та іншими пристроями, підключеними до Інтернету. При цьому не треба використовувати ні кабелю, ні мережа Wi-Fi, а це означає, що об’єднати в мережу можна пристрої, що знаходяться в різних місцях, навіть на різних континентах. Існує безліч програм і пристроїв для того, щоб знати як створити VPN мережу. Залишається вибрати тільки відповідну програму.

 • . 6

  Смартфон iPhone — дуже потрібна річ, яка має у своєму арсеналі багато різних функцій. На ньому можна послухати музику, і знайти в інтернеті потрібну інформацію, і робити хорошої якості фотографії та відеоролики, і ще багато чого цікавого.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :