Як скинути настройки сигналізації на заводські?

як скинути настройки сигналізації на заводські?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Запасний брелок
 • Навички управління
Інструкція
 • . 1

  Вельми неприємна буває ситуація, коли господар автомобіля бачить, що втрачені брелоки сигналізації. Трапляється й так, що автовласник перебуває у впевненості, що хтось мав доступ до системи охорони його машини, і безпеку його улюбленця під загрозою. Що робити? Перше — не панікувати. Якщо встановлена добра, брендовий система, то її розробники, напевно, програвали при її конструюванні і ці, досить стандартні, ситуації. Однозначно, що варто зробити це згадати, як скинути налаштування сигналізації. Зазвичай це проводиться методом виконання певного алгоритму дій сервісної кнопкою «Valet» і ключем замку запалювання. Місцезнаходження кнопки повинне бути показано власнику працівниками сервісного центру, де встановлювалася сигналізація. Там же, в ідеалі, власнику мали дати базовий набір знань і навичок з експлуатації системи охорони. Крім того, настільною книгою водія повинна стати інструкція-мануал на встановлену систему.

 • . 2

  Можуть заперечити, що багато умільці, вирішуючи питання, як підключити сигналізацію на ВАЗ, ГАЗ, УАЗ та інші автомобілі вітчизняного виробництва, свідомо спрощують принципові схеми, і це все — не на шкоду рівню безпеки, а лише для легкості і зрозумілості в процесі експлуатації. Переконати таких сперечальників нелегко. Кожен господар автомобіля повинен відчувати рівень захищеності свого улюбленця самостійно. Зрештою, це його душевний комфорт! Є, напевно, водії, сплячі спокійно, якщо на дверцята їх машини навешен амбарний замок — надійно, і не треба голову ламати, як відключити сигналізацію без брелока, якщо така ситуація склалася! Втім, стаття — для адекватних водіїв, що віддають собі звіт в необхідності сучасних методів охорони автомобіля. Отже, налаштування сигналізації скинуті до заводських. Варто відразу підготувати необхідну кількість брелоків, так як програмування їх і узгодження з базовим блоком має проходити одночасно. Доцільно, також, загодя підготувати перелік функцій, які власник хоче покласти на систему охорони. По суті, це повернення до стану, як підключити сигналізацію на автомобіль, тільки з уже виконаної роботою з установки блоків і датчиків. Своєрідний «чистий аркуш», який можна «заповнити» як самостійно, використовуючи наявні знання, навички та друковані інструкції, так і за підтримки працівників сервісного центру, що переважно.

 • . 3

  Краще, звичайно, довірити фахівцеві. Автосигналізація — вельми складний і високотехнологічний механізм, не схожий в установці на те, скажімо, як підключити сигналізацію на скутер. Та й ціна гарної системи (до 5 — 7% від вартості машини) не надто стимулює процес самостійних втручань, здатних, при роковому збігу обставин, геть вивести сигналізацію з ладу. Це з перспективами заміни або дорогого ремонту!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :