Як складати речі в чемодан?

як складати речі в чемодан?

Вам знадобиться
 • Речі для поїздки
 • Чемодан
Інструкція
 • . 1

  Покладіть брюки і джинси у валізу в першу чергу. Укладайте брюки поздовжньо по всій нижній частині валізи, що б вільний край штанів залишився за межами валізи. Можливо, ви здивуєтеся, але коли ви закінчите складати інші речі, які розміщуватимуться над брюками, ви складете верхню частину штанів над рештою одягом.

 • . 2

  Застебніть. Начините з ваших сорочок, переконайтеся, що всі гудзики застебнуті. Потім покладіть сорочку лицьовою стороною вниз, складіть рукава тому на плечові шви, а потім скласти сорочку двічі, один раз підігніть вниз і ще раз зігніть сорочку вгору на відстані близько третини всього відстані від низу і коміра.

 • . 3

  Знання того, як складати речі в чемодан допоможуть заощадити дорогоцінні сантиметри. Футболки, як правило, не повинні бути настільки ж акуратно складені, як інші речі, ви можете заощадити простір, склавши їх навпіл один раз в довжину, і ще раз скласти, зігнувши футболку знизу вгору. Складена майка або футболка може також скласти в якості буфера для більш крихких предметів у валізі.

 • . 4

  Складіть дрібні елементи одягу. Складіть кожен краватку, зігнувши його один раз з кінця в кінець, а потім помістити його на лист пластику або тканини, паперу і поверніть його. Ви можете закріпити його за допомогою гумової стрічки, і зберегти його у хорошому стані, покласти його в вашу взуття, яку ви приготували для упаковки у валізу. Якщо ви зробите все правильно, дотримуючись основи того, як складати речі, то всі вибрані вами речі для поїздки займуть свої місця у валізі.

 • . 5

  Займіться складанням куртки, піджака, вивернувши його навиворіт. Залиште застібки і гудзики розстебнутими, помістіть їх навиворіт, а потім скласти річ один раз в довжину. Потім складіть кожну куртку горизонтально, зігніть три рази і помістити її в пластиковий мішок для додаткової упаковки.

 • . 6

  Зберігати шкарпетки в туфлях. Так само шкарпетки можуть бути розміщені між іншими предметами одягу, для цього їх потрібно скласти клубком. Після складання кожної пари, знайдіть взуття, щоб укласти їх в неї і заощадити дорогоцінний місце у вашому валізі. Щоб захистити ваш одяг від небажаних складок, між шарами складеної одягу можна помістити аркуші щільного паперу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :