Як скласти план курсової роботи: поради фахівців

як скласти план курсової роботи : поради фахівців

Вам знадобиться
 • Правильно вибрати тему
 • Визначити головну задачу
 • Скласти план
 • Грамотно оформити роботу
Інструкція
 • . 1

  Як скласти план курсової роботи? Зазвичай план курсової роботи включає в себе основний текст, який представляє собою осмислення обраної теми. Текст в свою чергу ділиться на: вступну частину, в якій пояснюються причини вибору даної теми, і дається короткий виклад структури роботи, глави, в яких послідовно викладається тема і заключну частину, в якій відбувається підведення підсумків роботи. До основного тексту додаються додатки — додаткові дані та ілюстрації, а так само бібліографічний список, що включає відомості про статті, окремих виданнях та Інтернет-адресах, які були використані

 • . 2

  Перед тим як виконати курсову роботу слід переконатися, що знань з теми, яка вибрана для наукових досліджень, достатньо і що по цій темі можна легко можна буде підібрати матеріал в бібліотеці або в інтернет-джерелах. Якщо труднощі з цим виникнуть вже в процесі роботи, впоратися з ними буде складніше, ніж при виборі теми курсової. Тому краще вибрати ту тему, яка буде ближче розумінню, і матеріали якої зможуть стати в нагоді в подальшій науковій діяльності або при роботі на практиці.

 • . 3

  Важливо зрозуміти, що від того, як визначити завдання курсової роботи залежить надалі сам процес написання роботи та її успішний захист. Не має сенсу ставити завдання на рівні вирішення глобальних проблем в галузі дослідження. Але в той же час не можна обмежуватися і простим копіюванням текстів із загальновідомих джерел. Крім того, що, як правило, ці джерела добре відомі викладачам ВНЗ, і це викличе у них справедливі нарікання, що вплине на оцінку роботи.

 • . 4

  Щоб дізнатися, як сформулювати мету курсової роботи правильно, треба ясно уявити собі, як пророблена дослідницька робота може стати в нагоді в майбутньому. Питання, для чого буде пророблена ця робота в ідеальному випадку повинен збігатися з кінцевою метою професійного навчання. Непоганий варіант, коли студент сприймає таке завдання і як певну тренування в розвитку своїх аналітичних здібностей.

 • . 5

  До того як оформити зміст курсової роботи остаточно, необхідно ретельно перевірити її на відповідність тим вимогам оформлення, які вказані викладачем. Виноски на використані джерела при різних вимогах можуть розташовуватися внизу сторінки або в зведеному списку в кінці роботи, а в деяких випадках і приводитися в дужках в самому тексті. Посилання на інтернет-сайти повинні містити повний електронну адресу, а не тільки назву сайту. У списку літератури прізвища авторів вказуються в алфавітному порядку, ініціали наводяться після прізвища.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :