Як скласти раціон харчування?

як скласти раціон харчування?

Вам знадобиться
 • Здорова їжа
 • Дотримання балансу
Інструкція
 • . 1

  Останнім часом в моду увійшов здоровий спосіб життя. Люди стали дбайливіше ставитися до свого здоров’я, а внаслідок цього росте популярність різних дієт, правильного харчування і збалансованого раціону. Про те, що неправильне харчування може стати причиною виникнення багатьох хвороб, знають багато людей. А от як правильно скоригувати раціон, щоб налагодити здоров’я і навіть, можливо, позбутися деяких хронічних захворювань, знають фахівці. Звичайне зниження вживання перцю може позбавити людину від таких неприємних проявів, як печія або гастрит.

 • . 2

  Про те, як скласти раціон правильного харчування, кожна людина повинна задуматися сам. Так як кожна людина індивідуальна, то і раціон повинен підбиратися відповідно до особливостей його організму. Так само велику роль відіграє вік людини, для якого складається раціональне харчування. Деякі обмеження, які з легкістю переносяться в молодому віці, в зрілому і похилому, можуть завдати шкоди організму.

 • . 3

  Необхідно враховувати при складанні раціону вікові потреби людського організму. Для молодого організму набагато простіше переварити і витягти всі корисні речовини з багатьох продуктів, ніж літньому. Але в будь-якому віці дієтологи раджу приймати їжу малими порціями, щоб не навантажувати шлунок і дати йому можливість ретельно переробити продукти, щоб користь від цього процесу була більш істотною.

 • . 4

  Перед тим, як скласти раціон правильного харчування, слід врахувати, що має бути дотриманий баланс між білками, вуглеводами і жирами. Саме в цьому балансі і полягає вся основа правильного харчування. Для кожної людини такий баланс строго індивідуальний, так як при цьому враховується активність людини, його професія і сили, які він прикладає протягом дня. Для людей розумової праці раціон буде розрахований в оптимальному співвідношенні білків і вуглеводів. А при активних фізичних навантаженнях споживання білка і вуглеводів збільшується. Одна з головних умов, які повинні бути дотримані при здоровому харчуванні, свіжість та висока якість продуктів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :