Як скласти резюме студенту?

як скласти резюме студенту?

Вам знадобиться
 • Рекомендації з попередніх місць роботи
 • Інформацію про особливості кадрової політики компанії
 • Документи, що підтверджують активну участь у громадських заходах
 • Позитивна характеристика з місця навчання
Інструкція
 • . 1

  Завдання щодо складання резюме для студента дещо спрощується, якщо він вже встиг хоч де-небудь попрацювати. І не має значення, якщо рівень місця цієї роботи не зовсім відповідає вакансії, заради якої складається поточний резюме. Приміром, чоловік складався на посаді продавця, а тепер претендує на посаду адміністратора. Як може йому допомогти попередній досвід? Та дуже просто! Рекомендації з боку колишніх роботодавців із зазначенням таких якостей працівника, як комунікабельність, відповідальність, вміння знайти спільну мову зі своїми колегами стануть очевидним плюсом в даному випадку.

 • . 2

  Перед тим як скласти резюме, слід з’ясувати політику, якої дотримується та чи інша компанія. Одні керівники воліють приймати в свою команду виключно людей з досвідом роботи. Іншим більше до вподоби проводити навчання з чистого аркуша. У другому випадку шанси у студента будуть набагато більше. На подібних роботодавців і варто орієнтуватися в першу чергу. Втім, і про всіх інших забувати не варто. Як кажуть, чим чорт не жартує.

 • . 3

  Пропуск в розділі, де зазвичай вказується досвід роботи, не означає, що претендент приречений на провал. Як альтернативу можна використовувати згадка про участь у тих чи інших проектах в рамках навчального закладу або громадських організацій.

 • . 4

  Важливо правильно описати свої особисті якості. Як скласти резюме студенту, який вирішив отримати місце, що вимагає тих чи інших якостей? Вказати на ці якості у відповідному розділі. Розмістити в документі дані авторитетних людей, які це можуть підтвердити (підійде викладач ВНЗ).

 • . 5

  Попер відправкою резюме варто перевірити. Одержаний результат повинен: Показати у всій красі гідності кандидата на вакантну посаду. Поверхнево згадати про недоліки. І ніяких перебільшень. Факт завищеною кваліфікації проявить себе під час співбесіди. А зайве самобичування може призвести до того, що людину взагалі не допустять до бесіди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :