Як скласти резюме випускнику?

як скласти резюме випускнику?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Ваша трудова книжка
 • Черновик
Інструкція
 • . 1

  Після отримання диплома (а у передбачливих студентів навіть ще раніше) перед випускниками вузів і технікумів виникає необхідність у складанні власного резюме. До зазначеного питання слід поставитися дуже серйозно. Від того, в якому світі ви зможете представити себе потенційному роботодавцю, залежить ваша майбутня кар’єра.

 • . 2

  Отже, як скласти резюме випускнику? Першочергова мета резюме — привернути увагу до претендента. Тому краще не використовувати стандартні шаблони, скачані з Інтернету. Постарайтеся виділити своє резюме з тисяч інших, проявіть індивідуальність. Але не доходите до крайності. Резюме — це документ, і далеко відхилятися від загальноприйнятих норм не варто.

 • . 3

  Друга мета — вказати, що саме ви хочете від роботодавця. Резюме має містити вказівку на конкретну посаду, яку випускник планує отримати, конкретну суму, за яку він згоден трудитися, конкретні умови праці. Якщо ви претендуєте на різні вакансії, підготуйте окремі резюме на кожну конкретну посаду. Не варто робити з себе універсального солдата.

 • . 4

  Третім кроком буде вказівка, що ви зможете впоратися з пропонованою роботою. Незважаючи на відсутність досвіду, випускник за час навчання мав можливість проявити себе. Постарайтеся заздалегідь визначити, які з ваших робіт можуть бути цікаві роботодавцю, додайте їх у резюме. Це можуть бути: тема диплома, виробнича практика, рекомендації від викладачів.

 • . 5

  Але, ні в якому разі не «захаращувати» власне резюме непотрібною, нецікавою з професійного боку інформацією. Ну і наостанок, ваше резюме повинно містити тільки правдиві вичерпні дані. Інформація про володіння вами трьома мовами дуже легко перевіряється. Та й володіння навичками зазначених вами програм теж легко визначити. Не варто створювати самому собі проблем.

 • . 6

  Правильне складання резюме випускнику — ще не гарантія прийняття на роботу. Потрібно також витримати співбесіду. Якщо ви створили собі чудове резюме, і роботодавець, ознайомившись з ним, вирішив вас запросити особисту бесіду, то виникає ще одне питання. Як поводитися на співбесіді? Ведіть себе впевнено, але ненахально. Покажіть, що ви зможете впоратися зі своїми посадовими обов’язками.

 • . 7

  Обов’язково уточніть всі ваші запитання стосовно вакансії. Оклад, трудовий розпорядок дня, можливість кар’єрного росту. Якщо роботодавець схиляється до прийому вас на роботу, не соромтеся висувати свої умови. У підсумку, все залежить тільки від самого випускника. Чи зможе він підготувати гарне резюме — його запросять на співбесіду. Чи зможе він яскраво проявити себе на співбесіді — його приймуть на роботу. Ваша кар’єра в ваших руках. Не бійтеся пробувати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :