Як скласти розпорядок дня домогосподарки?

як скласти розпорядок дня домогосподарки ?

Вам знадобиться
 • Ручка
 • Аркуш паперу
Інструкція
 • . 1

  Важливість роботи домогосподарки не менш важливості роботи в якій-небудь установі. Результативність же такого виду діяльності також залежить від грамотного планування, при складанні якого слід враховувати досить багато факторів. Одним з основних нюансів є наявність або відсутність у домогосподарки дітей.

 • . 2

  За відсутності дітей простіше скласти чіткий план робіт і слідувати йому. Ключовим моментом в цьому буде приготування їжі, так як дотримання режиму харчування прямим чином впливає на здоров’я членів сім’ї. Менш пріоритетну прання, якщо вона вноситься в розпорядок дня, бажано здійснювати до обіду, щоб до вечора можна було встигнути висушити і погладити білизну.

 • . 3

  Збирання ж варто робити у другій половині дня, але не у вечірні години. У цьому випадку вироблений шум принесе незручність меншій кількості людей. Тим більше, що вечір краще присвятити відпочинку і спілкуванню. Цього вдасться більш ефективно досягти також при митті посуду після кожного прийому їжі, що не накопичуючи її.

 • . 4

  Наявність дитини додає до звичайних справ по дому обов’язки вихователя, а іноді і медичного працівника. У свою чергу, вік дитини відіграє значиму роль, так як догляд за дітьми від 7 років забирає менше часу. Іноді дитина навіть може надавати допомогу, наприклад, доглядаючи за домашнім тваринам.

 • . 5

  Розпорядок дня домогосподарки, яка має маленьких дітей, слід складати виходячи з часу сну і годування малюка. Не варто планувати прибирання, при якій не уникнути шуму на час сну немовляти. Це час краще приділити приготуванню їжі або прасування. Період неспання ж дитини дає можливість здійснити миття посуду і дрібну прання. Не можна забувати і про прогулянки з малюком на свіжому повітрі.

 • . 6

  Істотною підмогою домогосподарці є наявність в будинку побутової техніки. У цьому випадку з’являється можливість внести в розпорядок дня додаткові проміжки часу для відпочинку, догляду за собою і самовдосконалення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :