Як скласти список цілей?

як скласти список цілей?

Вам знадобиться
 • Аркуш паперу
 • Ручка або олівець
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Цілі в нашому житті як векторні стрілки, що вказують напрямки руху по життю. З цих рухів від однієї мети до іншої і складається наше життя. Як же правильно ставити перед собою цілі, щоб час не було витрачено даремно на непотрібні речі? Безумовно, це залежить від того, як скласти список цілей.

 • . 2

  Для прикладу наведемо досвід. Поставимо на стіл 1 трилітрову банку. Біля неї розташуємо купу великих каменів, купу щебеню і ємність з піском. Тепер в банку насипаємо великі камені. Потім засипаємо щебінь, який рівномірно розподіляється між великими каменями, і в підсумку висипаємо пісок. Тепер банку повністю заповнена.

 • . 3

  Як це пов’язано з цілями? Напряму. Великі камені — це ваші великі цілі, спрямовані на сім’ю, будинок, здоров’я, любов і т. д. Ці цілі повинні бути першими у вашому списку. Далі щебінь — це важливі для життя речі — робота, друзі, гроші, успіх. Ну і пісок — це найменші цілі, такі як вигуляти собаку, приготувати обід, купити подарунки близьким і т.д.

 • . 4

  Складати список цілей необхідно від найважливіших до менш важливих. Якщо ж не дотримуватися це правило, то можна попросту загрузнути в рутині. Ставити перед собою цілі потрібно вміти. Для початку необхідно чітко сформулювати мету, враховуючи її реальність і здійсненність. «Хочу стати Мадонною» — це не мета. А ось «Хочу навчитися співати, як Мадонна» — вже правильно сформульована мета.

 • . 5

  Наступним кроком буде планування дій, необхідних для реалізації мети. Що потрібно зробити і скільки на це потрібно часу. Останнім етапом у складанні списку цілей буде планування на найближчий місяць. Тут дуже важливо, як побудувати дерево цілей. Для прикладу список цілей може виглядати так. Термін — 1 місяць. Дуже важливо: налагодити стосунки з батьком, запросивши його в гості.

 • . 6

  Важливо: піти на курси англійської мови; піти на стажування в процвітаючу фірму за моїм профілем; записатися в тренажерний зал і сісти на дієту. В останню чергу: купити подарунок співробітниці на День народження; спекти торт на ранок для племінниці; відправити лист подрузі за кордон з новорічними привітаннями. Мислите позитивно і не звертайте уваги на невдачі, тільки таким чином можна домогтися виконання цілей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :