Як скласти структуру організації: керівництво для початківців

як скласти структуру організації: керівництво для початківців

Вам знадобиться
 • Програма 1 с
 • Чіткі завдання організації
 • Вимоги до співробітників
 • Грамотний бухгалтер
Інструкція
 • . 1

  Структура організації — це робочий інструмент бізнесмена. Для того, щоб зрозуміти як скласти структуру організації треба відповісти для себе — які функції будуть у фірмі всередині, а які послуг будуть купуватися зовні. Звичайна структура така: Керівництво, адміністративні підрозділи — секретаріаріат і завгосп, підрозділ (відділ) з виробництва, відділ по збуту, бухгалтерія, відділ інформатизації, юридичний відділ, служба безпеки. Далі необхідно вирішити, що віддати на аутсорсинг. Зазвичай це юридична допомога та інформатизація. Навіть маленькі компанії воліють бухгалтерію вести самі.

 • . 2

  1 С — це комп’ютерна програма, що дозволяє з легкістю вести бухгалтерський облік. Вона містить всі форми обов’язкової звітності та оновлюється з кожним оновленням законодавства з податків і бухгалтерського обліку. Придбати програму 1 С можна у спеціалізованого дилера. Програма може працювати для однієї або декількох організацій. Для того, щоб зрозуміти як додати організацію в 1 С, треба прочитати керівництво користувача в частині «Сервіс». Там детально пояснено як додати організацію та відкоригувати під неї основний журнал і всі додаткові довідники.

 • . 3

  Перед початком справи треба знати, як порахувати прибуток організації. Прибуток — це весь дохід мінус витрати і податки. Витрати можна прорахувати самим, але, починаючи вважати, ніколи не треба забувати про інфляцію. Розрахунок податків залежить від вибору системи оподаткування. Є проста система податку на прибуток, є більш пільгові для малих підприємств і сільгосптоваровиробників. Так що для того, щоб порахувати прибуток — треба порахувати витрати на одиницю продукції, визначити продажну ціну на одиницю продукції і норму прибутку, відняти з ціни товару витрати і відсоток податків і помножити на кількість товару, що продається.

 • . 4

  Новий організації необхідний новий стиль. Необхідно придумати або замовити дизайнеру логотип фірми і вирішити, як зробити фірмовий бланк організації. Зазвичай на бланку зображується логотип, назва фірми, її адресу та телефони, ЕГРН та ІПН а також друкується форма для реквізитів вихідного документа. Надрукувати бланки можна в друкарні або просто при необхідності роздруковувати на принтері.

 • . 5

  Після першого кварталу роботи постане питання — як скласти баланс організації. Баланс — це основна форма звітності. Для підприємств на звичайній системі оподаткування він здається в податкову щоквартально, протягом першого місяця після закінчення кварталу. У балансі враховуються всі основні активи і борги організації. Баланс буде складений у програмі 1 С, але необхідно завжди дуже ретельно заносити в неї всю бухгалтерську інформацію. За несвоєчасну здачу балансу директора компанії можуть оштрафувати. Так що необхідно бути дуже обережним і скрупульозним і не робити помилок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :