Як скласти свій психологічний портрет?

як скласти свій психологічний портрет ?

Вам знадобиться
 • Як скласти свій психологічний портрет?
 • Психологічний портрет
 • Тип особистості
 • Психологічні тести
 • Психологія
 • Висновок
Інструкція
 • . 1

  Питанням, як скласти свій психологічний портрет, цікавиться велика кількість людей. Якщо читач тверезо оцінює свої можливості і особисті якості, то скласти свій психологічний портрет не складе труднощів. Требуется просто проаналізувати кожен з аспектів, і розсудливо відповісти на них. Найкраще відповіді записувати. Адже кожна людина знає себе краще, ніж психологічні тести. Але якщо виникають труднощі, то краще звернутися до фахівця, який уникне помилок, які часто допускають недосвідчені користувачі.

 • . 2

  Психологічний портрет особистості включає в себе наступні компоненти: темперамент, характер, здібності, спрямованість, емоційність, вольові якості, вміння спілкуватися, самооцінка, рівень самоконтролю. Ми підійшли до визначення «тип особистості». Багато хто знає про типи темпераменту, але не кожен знає їх характеристики. Сангвініки врівноважені і рухливі, доброзичливі і життєрадісні, але нагороджені легковажністю.

 • . 3

  Флегматика можна охарактеризувати як пасивну, але надійну особистість. Вони відповідальні за свої вчинки і справи, але повільні і інертні. Холерика можна дізнатися за високим рівнем активності та енергійності, а так само запальності і в деяких випадках агресивності. Меланхоліки дуже чутливі і ранимі особистості. З ними не можна грубо обходитися, їм важко це пережити. Це людяні і м’які люди. Ще одна найважливіша особливість, яку треба враховувати — характер. Виділяють 4 типу характеру. Демонстративний тип — натури, які яскраво виражають свої емоції на публіці, і добре розуміють людей.

 • . 4

  Педантичний тип — нерішучі люди, яким важко прийняти рішення. Застревающий тип — люди, акцентується на своїх негативних почуттях і успіхи; як правило, злопам’ятні. Здібності людини — це спрямованості, до яких схильний чоловік. Здібності можна виявити, займаючись різними видами діяльності. Багато в дитинстві ходили в різні гуртки та секції, і там дізнавалися про свої здібності. Хоча деякі люди до старості так і не знають, до чого лежить їхня душа. Здібності діляться на два типи. Загальні здібності розвиваються з розвитком інтелекту. Вони включають в себе працьовитість, адаптацію, вміння орієнтуватися у важких життєвих ситуаціях.

 • . 5

  Спеціальні здібності формуються з розвитком в певній діяльності. Воля — це властивість особистості, завдяки якому людина здатна керувати своєю поведінкою і психікою. До вольовим якостям людини відносяться рішучість, наполегливість, ініціативність, а так само хоробрість і багато інших властивостей. Емоційність у всіх людей знаходиться на різних рівнях. Деякі вихлюпують все накопичені емоції назовні, а деякі ретельно приховують їх від суспільства. Самооцінка є досить-таки важливим критерієм в типі особистості. Це оцінювання людиною себе і своїх якостей, а так само вчинків. Самооцінка буває заниженою або завищеною, рідко зустрічається нормальна самооцінка. Через заниженої самооцінки у особистості можуть виникати навіть різні фобії і комплекси, які часто заважають жити.

 • . 6

  Найзручніше проходити психологічні тести в інтернеті, не виходячи з дому, для складання особистого психологічного портрета. Всі тести можна знайти за запитом в пошукових системах. Найбільш популярний тест з визначення типу темпераменту — тест Ганса Айзенка. Простий і зрозумілий будь-якому користувачеві тест. Так само досить відомий в колах психологів тест Леонгарда. З його допомогою можна визначити тип особистості і дізнатися особливості характеру. У вищенаведених вище тестах потрібно просто відповідати на питання «так» чи «ні».

 • . 7

  Сучасна психологія зраджує велике значення психологічного портрета особистості, так як властивості, описані в ньому, говорять про людину майже все. Тепер читачі володіють достатньою інформацією, для створення свого психологічного портрета. І ще важливо пам’ятати, що з людиною, у якого є порив розібратися в собі, робота будується простіше, цікавіше і продуктивніше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :