Як склеїти панораму в фотошопі дуже просто?

як склеїти панораму в фотошопі дуже просто?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Програма Фотошоп
Інструкція
 • . 1

  Панорами — це дуже зручна, якісна і красива річ. З розвитком технології панорами може робити кожен з нас. І це дуже здорово! З кожним днем найбільш популярними стають 360 градусні панорами. Ще б! Ці панорами дають величезні можливості, а саме зображувати все що відбувається навколо нас. У той час як прості фотографії обмежують наш огляд. І так як зробити панораму 360?

 • . 2

  Як знімати панораму на canon? Знімати будь панорами дуже і дуже легко, а вже професіоналам легше простого. Беремо фотоапарат і робимо знімки навколо себе, але так щоб частина одного знімка була і на іншому знімку. Тобто леви край одного знімка повинен збігатися з правим краєм іншого знімка і так далі. Фотографії повинні бути якісними!

 • . 3

  Для подальшої роботи необхідно старанність і багато вільного часу. І комп’ютерна програма Adobe Photoshop. Як склеїти панораму в фотошопі? Для цього нам потрібні фотографії з розширенням JPEG. Відкриваємо фотошоп і тиснемо на вкладку Фаил, потім Автоматизація та Fotomerge. Вибираємо фото, ставимо галочку на Авто і Накладення зображень. Чекаємо-с.

 • . 4

  Отримавши майже готову панораму можна зробити наступне: Об’єднати всі шари. Натисканням CTRL + E. Для надання більш чіткого зображення. Якщо потрібно обрізати непотрібні області. За допомогою інструмента «Рамка».

 • . 5

  Якщо зроблена панорама сподобалося і ви хочете її показати іншим людям, шляхом викладання її в соціальні мережі, її потрібно зберегти. Як зберегти панораму? Для збереження панорами необхідно натиснути Shift + CTRL + S, і вибрати місце збереження. І тепер можна показувати її друзям і знайомим.

 • . 6

  Цікаво, а як знімають панорами Yandex або Google? Це теж досить легко. У працівників є спеціальні інструменти для зняття панорам міст. Наприклад, для доріг — це звичайна легкова машини з встановленою камерою на даху, для пішохідних зон, парків і так далі — це невеликі машини, схожі на велосипеди, також з встановленою камерою. Зйомка відбувається тільки в сонячні дні, навесні і влітку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :