Як слухати співрозмовника, якщо нудно?

як слухати співрозмовника, якщо нудно?

Вам знадобиться
 • Важливість
 • Залізні нерви
 • Зацікавленість в очах
Інструкція
 • . 1

  Трапляється, що розмова важливий, але такий вже нудний, що сил немає. Тоді доводиться замислюватися про те, як не втратити обличчя і не збентежити співрозмовника відстороненим виглядом. Для початку потрібно знати, як слухати співрозмовника, щоб продемонструвати йому всю свою уважність і повагу. Головне — давати реактивні знаки. Кивати головою, посміхатися або співчутливо ахати і охати — це само собою. Дублювати емоції співрозмовника в дзеркальному відображенні. Більше того — повторювати його думки в злегка зміненій формі (це створює «ефект співчуття»). Від себе можна ні слова не додавати. Всі наведені поради допоможуть у питанні про те, як бути цікавим співрозмовником, а не тільки слухачем, адже найчастіше це одне і те ж. Під час кивання і підтакування можна витати далеко від місця дії, прораховуючи в цей час то, як знайти співрозмовника з більш «коротким» мовою.

 • . 2

  Що робити, якщо розмовляти доводиться з людиною дуже вже важливим, але дуже вже нудним? Як розговорити співрозмовника, щоб перетворити розмову в монолог? Дуже просто. Засипати його питаннями. Літні люди люблять розповідати різні історії про справи давно минулих років, тому можна навіть не думати про те, як привернути до себе співрозмовника — достатньо лише вчасно «підкинути» цікаві запитання. Якщо співрозмовник непохитних років, потрібно лише намацати його улюблену тему (робота, навчання, захоплення, особисте життя, політика, освіта, доля Росії і всього людства). Коли остання знайдена, питання можна ставити самі невигадливі, без конкретики — на зразок «Як вам вдається …?», «Що ви відчували, коли? …», «Важко, напевно, …», «Що ви думаєте про … «. І ні в якому разі не підкидати реплік «від інтерв’юера» — співрозмовнику куди цікавіше розповідати байки про себе коханого.

 • . 3

  А як бути, якщо нестерпно нудно вислуховувати навязший на зубах історії, і дуже хочеться спішно покинути суспільство базіки? Все просто — потрібно перестати ставити питання і перестати реагувати на мовця. Якщо вистачить нахабства, можна взагалі відвести погляд і почати займатися своєю справою. Але буває й так, що людина навіть така поведінка не розцінює як натяк відпочити від розмов. У такому випадку можна з ввічливою посмішкою запропонувати співрозмовнику продовжити розмову в іншому місці і в інший час. Нагадати людині, що все це, звичайно, дуже цікаво, але вуха слухача не телефон довіри. Або згадати про невідкладні справи. Або просто піти по-англійськи. Грубо, звичайно, але дієво.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :