Як спіймати качку без рушниці?

як спіймати качку без рушниці ?

Вам знадобиться
 • Лісочка
 • Гачок
 • Силки
 • Капкан
Інструкція
 • . 1

  Качине полювання — захоплююче і яка потребує великого терпіння заняття. З давніх пір люди використовують приманки, підсадну дичину, капкани та інші хитрощі з метою добути обережну птицю. Як спіймати качку без рушниці? При наявності волосіні і гачка можна скопіювати метод рибного лову. Вибрати небудь пень або топляк на озері, покласти на нього цеглу або інший важкий предмет і прив’язати до нього звичайну волосінь з гачком. На гачок — приманку (наприклад, риб’ячі тельбухи). Замаскувавшись, слід почекати. Птах заковтує видобуток разом з гачком і залишається тільки зняти її. Ні гачка — можна використовувати гудзик. Прикріпити приманку і чекати. Качка заковтує приманку, і все — вона спіймана.

 • . 2

  З винаходом гнотового зброї (кінець XVI століття) рушнична полювання стала відвойовувати позиції. Звичайно, досвідчений лісовик не вийде з дому без рушниці. Починаючому мисливцеві, що задумав придбати зброю, не варто нехтувати його порадою, як купити рушницю з рук. Але до виготовлення першого рушниці для лову птахів і дрібної дичини широко використовували соколів. Особливо цінувалася соколине полювання серед аристократів. Рідкісний мисливець може тепер похвалитися навченим соколом, а виготовити найпростішу пастку — сильця з мотузки, шпагату, м’якого дроту може кожен. Силки або петлі можна пов’язати навіть зі звичайних шнурків. Принцип дії таких пасток: петля-зашморг.

 • . 3

  Принципи лову качки стануть в нагоді не тільки новачкам, які не знають, як зберігати рушницю. Мисливці зі стажем теж можуть опинитися в тайзі без рушниці, наприклад, позбувшись його при сплаві по річці (перевернуло човен або пліт). Можна тоді встановити мережу на ставку. Качка підпливає в пошуках їжі і заплутується. Залишається тільки дбайливо її вийняти. Капкан також служить надійним засобом, щоб не залишитися в лісі без здобичі.

 • . 4

  Дикі качки люблять відвідувати кукурудзяні або пшеничні поля. Здобувши качан кукурудзи, можна прив’язати його до мотузки або волосіні і принадити качку. Головна умова вдалого полювання — не видати свого місця розташування. Досвідчений мисливець знає, що дика качка надзвичайно полохлива і обережна. Він не лише підкаже, як чистити гладкоствольну рушницю, готуючись піти на полювання, а й навчить правилам маскування.

 • . 5

  В якості приманки можна використовувати шматочок сала, прикріпленого на гачку до шпагату або волосіні. Закинувши його в річечку або болітце так, щоб шматочок плавав на водній поверхні, треба замаскуватися і чекати голодну птицю. Качка клює на сало, і мисливець не йде без здобичі. Слухаючи розповіді бувалих мисливців, можна не тільки зрозуміти, як переоформити рушницю, тільки що придбане і ще не поставлене на облік, але й засвоїти прості принципи лову дичини без рушниці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :