Як спіймати осетра на спининг: поради рибалці

як спіймати осетра на спининг : поради рибалці

Вам знадобиться
 • Спінінг
 • Лісочка
 • Гачки
 • Наживка
 • Ехолот
Інструкція
 • . 1

  Кожен завзятий рибалка мріє хоч раз зловити осетра. Осетер-дійсно королівська риба. Вага його може становити від 5 до 150 кілограм! Довжина такої рибини може досягати трьох метрів. Крім того, осетер-риба досить рідкісна. Не дивно, що спіймати таку рибу вважається великою удачею. Водиться осетер в річках Сибіру, басейнах Амура, в Чорному та Балтійському морях. Багато любителів рибної ловлі навіть не знають, як виглядає осетер, іноді такий улов може стати повною несподіванкою.

 • . 2

  Ловити осетра можна як з берега, так і з човна на донну снасть. Якщо передбачається ловля з берега, то довжина вудилища повинна бути не менше чотирьох метрів. Для лову з човна незамінною річчю може виявитися ехолот. Слід пам’ятати, що для такої рибалки снасті повинні бути в першу чергу міцними. Зробити їх самостійно досить складно, краще купити в спеціалізованому магазині готові, незважаючи на те, що коштують вони недешево. Волосінь повинна бути міцною і тонкої одночасно, а гачок дуже гострим.

 • . 3

  Як спіймати осетра на спінінг? Перш за все, необхідно вибрати правильну приманку. Вдалим виявиться вибір великого шматочка всякої риби, рибної консерви або дощових черв’яків. Дощових черв’яків слід насаджувати відразу по кілька штук. Осетер-велика риба, тому занадто дрібну наживку він може не помітити. Крім того, це досить лінива риба, тому рекомендується під час риболовлі постійно змінювати місце свого розташування і наживку, так як осетер запросто може залягти на дно і чекати, коли їжа сама підпливе до нього.

 • . 4

  Про всі харчових перевагах знають співробітники рибоводних господарств. Вони добре інформовані про те, як розводити осетра. Дійсно, останнім часом цей вид діяльності стає все більш популярним. Вирощування цінних порід риб може виявитися досить прибутковим заходом. Крім окремих господарств існує ще й такий вид діяльності, як організація платної риболовлі. На таких водоймах, як правило, також займаються розведенням осетра. Шанс зловити заповітний улов набагато вище на спеціалізованому водоймі, де знають, як вирощувати осетра, ніж на звичайному.

 • . 5

  Осетер, як правило, клює досить різко, перед цим злегка спробувавши наживку. У цей момент дуже важливо правильно його підсікти і починати повільно витягувати, щоб не упустити улов. Якщо риба почне сходити з гачка, можна спробувати зловити її за хвіст і затягнути в човен. Найголовніше, про що варто пам’ятати рибалкам, що особини довжиною до 1, 5 метрів слід випускати. Брати додому такий улов заборонено. Ці заходи спрямовані перш за все необхідні людям, які піклуються про те, як врятувати осетрів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :