Як спіймати павука тарантула?

як спіймати павука тарантула?

Вам знадобиться
 • Віск
 • Нитка
Інструкція
 • . 1

  Павуки у багатьох людей викликають тваринний страх. Однак, існують сміливці, які вважають їх домашніми улюбленцями. Як не дивно це виглядає, але саме тарантулів в більшості випадків містять в домашніх умовах. У природі їх налічується близько тисячі різновидів. І тут, виникне питання: якщо можна утримувати його будинку, то, як зловити павука? Щоб вирішити це завдання, спочатку потрібно знайти місце, де його шукати. Водяться тарантули переважно в тропіках і в помірних кліматичних зонах.

 • . 2

  Якщо це Росія, то павук мешкає виключно в степу на півдні країни, та й то тільки южнорусский тарантул. Далі — коли ловити? А ловити його потрібно вночі. Вдень, він ховається в норі, яка може досягати близько тридцяти метрів. Існує безліч способів для лову, але найбільш оптимальний такий: спочатку бджолиний віск скочується в кульку, потім до нього прив’язується нитка, після чого, опускається в нірку, де безпосередньо мешкає павук. Тарантул відразу охоплює кульку з воску і вже не здатний відірвати від нього лапки.

 • . 3

  Неспеціаліст в даній справі може зазнати повне фіаско. Якщо все-таки виникло бажання завести вдома таку «принадність», найкраще купити тарантула у приватної особи або в магазині. Це простіше і безпечніше. Якщо спроби зловити павука увінчалися успіхом і вдома з’являється «новий член родини», не зайвим буде дізнатися докладніше про його звичках. Поставивши собі за мету зловити тарантула, можна поцікавитися, як полюють павуки? Основний пасткою для павука є всім відома павутина. Деякі ж придумують різні хитрощі, на зразок використання павутини в якості транспортування. Однак, цей метод підходить тільки молодим павукам. Всі тарантули отруйні, але не завжди вони небезпечні для людини. Тому, якщо комусь хочеться спіймати тарантула, потрібно все робити обережно.

 • . 4

  Якщо хтось планує, піймавши тарантула, тримати його вдома не зайвим буде прочитати про те, як з’являються павуки, тут справа йде досить цікаво. Самка павука в стані відкласти від п’ятдесяти до двох тисяч яєць. Потім вона їх охороняє півтора місяці. Після того, як паучата вилупилися, вони розповзаються. Павуки за природою своєю одинаки. При цьому вони вільно нападають на особин свого виду. Якщо все ж тимчасово не вдається зловити такого «неординарного друга», можна замінити його бутафорським, тобто паперовим.

 • . 5

  Як робити з паперу павука, це питання цікавить багатьох. Інформацію можна знайти на будь-якому сайті з орігамі. А ось з якої саме папери? Ось це цікаво по-справжньому. Можна, наприклад, зробити паперового павука з доларових купюр невеликого номіналу. Це дійсно здивує знайомих. Коли ж все-таки вдалося зловити живого і чудового тарантула, актуальним стає ще одне питання: як доглядати за павуками? Тарантули невибагливі в їжі. Їдять мало, переважно комах і дрібних тварин, які не більше самого павука за розміром.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :