Як спілкуватися в соц мережах, на які теми?

як спілкуватися в соц мережах , на які теми?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Інтернет
Інструкція
 • . 1

  Тенденція спілкування в соціальних мережах давно стала нормою. Проаналізувавши цільову аудиторію таких соціальних мереж, як «Однокласники», «Вконтакте», «Fecebook», можна сміливо сказати, що ці проекти можливо використовувати не тільки для спілкування, але і для роботи. Саме тому знати те, як спілкуватися в соц. мережах, так само необхідно, як і володіти правилами етикету.

 • . 2

  Фахівці виділяють наступні принципи спілкування в соц. мережах. Категорично забороняється використовувати у своєму акаунті без дозволу чужу і невірну інформацію. Не варто вказувати недостовірну інформацію про освіту, оскільки користувачі, які будуть шукати однокласників, можуть відчувати незручності. Не рекомендується викладати думки довгими повідомленнями. Дотримуючись ці принципи, можна приємно провести час, спілкуючись з цікавими людьми.

 • . 3

  Спілкування можна будувати на цікаві для обох співрозмовників теми, наприклад, можна поговорити про музику, кіно, спорті, кулінарії, рукоділля та т. д. Соц. мережі дуже популярні, і нові технології дозволяють спілкуватися в цих проектах з ПК, планшетів, телефонів. Практично всі сучасні гаджети оснащені Wi-Fi адаптером, тому в деяких місцях, наприклад у лікарнях, літаках, слід знати, як відключити бездротову мережу. Для цього необхідно перейти в управління з’єднаннями та провести відключення. У соц. мережах є групи за інтересами, в яких користувачі можуть обмінюватися досвідом, давати поради і ін

 • . 4

  З великою ймовірністю можна сказати, що в кожному проекті є співтовариство, присвячене тематиці комп’ютерних технологій. У такій групі можна буде дізнатися, як дозволити доступ до мережі, а також поспілкуватися з однодумцями з актуальних питань нових технологій, характеристик комп’ютерної техніки. Справедливо зазначити, що в групах за інтересами можна не тільки спілкуватися, але й дізнаватися новини. Багато модератори ведуть стрічку новин, присвяченій необхідної тематики.

 • . 5

  Батьки вважають, що їхні діти багато проводять часу за комп’ютером спілкуючись в соц. мережах. Саме тому багатьох цікавить, як заборонити доступ до мережі. Але вони не знають, що діти можуть спілкуватися в соціальних мережах в навчальних цілях. Користувачі соц. мереж мають право створювати співтовариства, в яких модно спілкуватися на певні теми. Школярі часто створюють групи, присвячені класу або школі, де обмінюються інформацією, дають поради і спілкуються на різні теми.

 • . 6

  Користувачам Інтернет-ресурсів корисно буде також знати і про те, як познайомитися в соц мережі. У кожному проекті передбачено пошук людей, який можна здійснювати за різними критеріями (вік, стать, місто, ВУЗ та ін.) Для знайомства слід зайти в пошук вказати цікавлять параметри і звернутися до людини.

 • . 7

  Здійснюючи пошук по інтересам, слід спілкуватися на обопільні теми. Наприклад, якщо користувач шукав співрозмовника по параметру ВУЗ, то можна поспілкуватися з приводу цікавих культурних заходів, які проводилися (КВН, конкурс краси) або згадати найяскравіші моменти за роки навчання. Користувачі, які спілкуються в соціальних мережах, що не рідко нехтують нормами етики, тому рекомендується пам’ятати про принципи спілкування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :