Як спілкуватися з колишнім хлопцем?

як спілкуватися з колишнім хлопцем?

Вам знадобиться
 • Правда
 • Чесність
 • Почуття такту
 • Подруги
Інструкція
 • . 1

  Насамперед, ви можете повністю ігнорувати свою колишню пасію. Це необхідно зробити тоді, коли ваше до нього ставлення все ще просякнуте злістю і образою. У такому випадку, немає сенсу ятрити минуле. Видаліть всі його контакти з скайпу, аськи, зітріть його номер у мобільному телефоні. І постарайтеся повністю скоротити кількість зустрічей з колишнім об’єктом любові. На жаль, іноді це зробити досить складно. Але наберіться сил і терпіння. Вам необхідно це все витримати, щоб зберегти здоров’я своєї нервової системи.

 • . 2

  Наступний варіант — це дружба. Важливо, щоб жодна зі сторін не намагалася за допомогою дружби знову повернути колишні стосунки. Якщо ви дійсно залишилися в добрих стосунках — це прекрасно. Однак, коли ви знову побудуєте нові відносини, будьте готові до того, що ваш новий коханий досить негативно поставиться до дружби своєї коханої з її колишнім.

 • . 3

  Іноді деякі пари, розлучившись, все ще підтримують інтимні стосунки один з одним. Важливо, щоб кожна з половинок дійсно була згодна до таких ні чим не зобов’язуючим зустрічам. Тому не забудьте поставити акцент на те, що ви вже стали вільними один від одного людьми, і в будь-який момент кожен з вас може перервати такі відносини.

 • . 4

  Якщо ви відчули, що вас знову охоплюють колишні почуття, обговоріть ситуацію зі своєю екс-коханням. Або влаштуйте самі собі допит з пристрастю. Чи справді ви хочете знову почати взаємини, чи буде у них майбутнє, чи згоден ваш колишній коханий знову зануритися у вир з головою? Не будуйте ілюзій і відповідайте на всі ці питання гранично чесно. Якщо ви знову захочете почати відносини, це прекрасно. Однак якщо ваш коханий згоден лише на періодичні зустрічі, порвіте такий договір. Вам важливо зберегти свою душевну рівновагу, інакше ваші почуття розгоряться з новою силою. У такому випадку вам доведеться знову проходити заново весь процес болісного і хворобливого розставання.

 • . 5

  не живіть минулим. Живіть сьогоденням і майбутнім. Інакше ви ризикуєте упустити той момент, коли доля зведе вас з новим і цікавим чоловіком. Який, можливо, стане вашою справжньою другою половинкою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :