Як спілкуватися з літніми батьками?

як спілкуватися з літніми батьками ?

Вам знадобиться
 • Повага
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Питання про те, що діти повинні поважати і шанувати своїх батьків, обговоренню не підлягає. Інша справа, що знайти точки дотику зі своєю мамою чи татом іноді непросто. Особливо, якщо ці дорогі серцю люди знаходяться в похилому віці. Для цього випадку є три золотих правила, дотримуючись яких, можна зберігати гармонію між старим і новим поколінням.

 • . 2

  Правило перше: приділяти рідним достатню кількість уваги. Коли — то мама добу безперервно поралася зі своїм малюком, не маючи можливості зайвий раз сходити в кіно або погуляти з друзями. Буде справедливим, якщо тепер її доросла дитина постарається, хоч в малій мірі повернути отриману в минулому турботу.

 • . 3

  Правило друге: проявляти терпіння, так як спілкуватися з батьками — це значить те і справа вислуховувати поради по тому, чи іншого приводу, поради часом не зовсім слушні. Потрібно не забувати, що у материнства чи батьківства немає терміну придатності. Дитина, доживши до сивини, залишається для виховали його людей особистістю, яку потрібно всіляко опікати і оберігати. За настановами з боку батьків стоїть справжня любов — ось про що потрібно пам’ятати.

 • . 4

  Правило третє: дати своїй мамі і татові відчути свою значимість. Цей момент дуже важливий у вирішенні питання на тему «як спілкуватися з літніми батьками таким чином, щоб відносини між« батьками і дітьми »залишалися на належному рівні». Час від часу варто звертатися до своїх «старикам» з тією чи іншою проханням. При цьому все має виглядати так, ніби виконання цього прохання має основоположне значення.

 • . 5

  І щоб не сталося, дітям необхідно пам’ятати: недалекий той день, коли вони самі стануть літніми батьками. Правило бумеранга ще ніхто не відміняв. З зневагою ставлячись до своїх «предкам» сьогодні є всі шанси отримати таке ж ставлення з боку своїх нащадків завтра.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :