Як сплести мережа на велику рибу?

як сплести мережа на крупну рибу?

Вам знадобиться
 • Нитки
 • Човник
 • Терпіння
 • Вправність
Інструкція
 • . 1

  Як досвідченим рибалкою-професіоналом, так і любителем, процес лову здійснюється не тільки за допомогою вудок, але і всіляких виробів з мережі. Це можуть бути і садки, і підйомники, і подсачеки, та інше. Усе це спорядження вільно можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині. Даний товар вражає як своєю різноманітністю, так і відмінністю цін — від дешевших до досить дорогим. Але навіть якщо немає матеріальної можливості придбати вироби з мережі, засмучуватися не варто, так як вирішити цю проблему можна самостійно з мінімальними витратами. Яким чином? — Зробити своїми руками!

 • . 2

  Як сплести мережу самостійно? Все не так складно, як може здатися на перший погляд. Починати варто з покупки основного матеріалу — нетовстих ниток ( 0. 2 мм). Для цієї мети підійдуть шовкові, капронові, бавовняні, лляні нитки. Головне при їх виборі — віддати перевагу більш міцним, зносостійким, гладким, досить еластичним ниткам. При плетінні нададуть допомогу човник (своєрідна голка для плетіння) і планка (шаблон). Довжина планки, повинна відповідати ширині осередку майбутньої рибальської мережі.

 • . 3

  Як плести рибальську мережу? Сам процес плетіння являє собою створення з ниток прямокутників. Сторони даних чотирикутників скріплюються між собою за допомогою вузлів. Що б осередки були однакового розміру, застосовується шаблон. Процес плетіння відрізняється монотонністю і багаторазовим повторенням. Перший ряд майбутньої мережі робиться з полуячей, до яких далі приєднуються повнорозмірні осередки. Повторюючи цю дію, ряд за рядом, отримуємо в результаті прямокутну мережу потрібної довжини. При необхідності отримати в результаті мережа іншої форми, необхідно додавати або, навпаки, збавляти кількість осередків в ряду.

 • . 4

  Переймаючись питанням «як в’язати рибальську мережу», важливо визначитися з їх видом. Існують такі їх види: жак, волокуша, невід, намітки, бредень. Цей вибір потрібно робити виходячи з призначення — ловля великої, середньої або дрібної риби. Вибір човника, також, є справою відповідальним, адже його ширина повинна бути, як мінімум, на два розміри менше ширини осередку, а довжина більше в 10 разів. У верхню і нижню частину готової мережі необхідно протягнути шнури. До них кріпляться поплавці (на верхній) і важки — барила (на нижній). Це необхідно для підтримки мережі знаходиться у воді у вертикальному положенні.

 • . 5

  Після того, як мережа вже пов’язана, виникає питання «А як насадити мережу?». Це робиться за допомогою човна, високих рибальських чобіт і костюма. Для початку потрібно визначити місце встановлення мережі. Після цього мережа поміщається у водойму (на глибині мережу виставляється з човна). Один її кінець закріплюється на березі і далі мережу як би розмотується вздовж берега грузиками на дно. Можна також не ставити мережу, а просто пройтися з нею по воді вздовж берега. Перевірка мереж здійснюється через кожні три години. Після підняття мережу необхідно просушити.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :