Як сплести павича з бісеру?

як сплести павича з бісеру ?

Вам знадобиться
 • Кусачки
 • Тонка проволка
 • Різнобарвний бісер
Інструкція
 • . 1

  Одним з найкрасивіших представників тваринного світу по праву вважається павич. Природно, людина в усі часи намагався увічнити його зображення. Для цього використовувалися і традиційні фарби, та інші способи зображення, а також природний матеріал.

 • . 2

  Фахівці пропонують кілька легких і «просунутих» варіантів того, як сплести павича з бісеру, який буде передавати всі особливості цього птаха. По-перше, необхідно використовувати схему плетіння, в якій будуть вказані розмір і колір намистин, а також можна побачити, наскільки складна буде фігурка у виконанні. Одним з найпростіших варіантів буде плетіння брелка у формі павича зі звичайного стеклярусу на основі дротяного каркаса.

 • . 3

  Цей спосіб нагадує те, як робити павича з модулів. Забарвлення павича вражає уяву і потрібно постаратися підібрати бісер, який буде передавати ці особливості — червоний, зелений, жовтий і коричневий кольори стануть основою для створення фігурки. Щоб створити цей брелок, необхідно мати під руками тонкий дріт, на яку будуть нанизуватися намистини.

 • . 4

  Не варто турбуватися про те, як розфарбувати павича, бісер все зробить самостійно. Намистини слід надягати відповідно до приписів і формувати плоску фігуру павича, яка матиме витягнуту форму з сужениями на кінцях. Дзьоб можна виконати з яскравих помаранчевих або червоних бісерин. Після того як буде зібрано тулуб і голова, можна приступити до виготовлення додаткових деталей.

 • . 5

  Процес по трудомісткості і ретельності нагадує, то як робити павича орігамі. Після виконання основної роботи до неї подплетается чубок з рядів намистин і з розгалуженнями на кінцях. Лапки виготовляються з помаранчевого бісеру за простою схемою. Хвіст павича — головне його прикраса, створювати його доведеться з окремих пір’я. Існує кілька відомих схем з плетіння цієї деталі.

 • . 6

  Уявити собі перо з бісеру можна після того, як намалювати перо павича в розгорнутому вигляді. У найпростішому варіанті перо представляє собою основну нитку бісеру, від якої відходять «пір’я» іншого кольору. На кінці центральної нитки потрібно сплести коло з «квіточкою» з бісеру в середині. У результаті повинно вийти близько 6 пір’я, які доповнять фігурку і зроблять її відмінним прикрасою для ключів. Плетіння з бісеру дозволити робити недорогі ексклюзивні подарунки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :