Як справити враження на людей?

як справити враження на людей?

Вам знадобиться
 • Проявляти інтерес до проблем інших людей
 • Чи не нав’язувати своєї думки
 • Освоїти мову жестів і поглядів
Інструкція
 • . 1

  Кожному з нас завжди хочеться залишити про себе позитивну думку у незнайомої людини. Але зробити це не так — то просто. Все залежить від уміння спілкуватися і правильно подати себе. Для того, щоб справити на людей враження досить дотримувати прості рекомендації.

 • . 2

  Насамперед, у будь-якій ситуації краще всього вести себе природно. Грати чужу роль немає ніякого сенсу, так як коли ви втомитеся від неї і відкриєте своє справжнє обличчя, то думка оточуючих складеться прямо протилежне тому, яке Ви бажаєте. Ваш зовнішній вигляд однозначно не повинен бути зухвалим. Він повинен бути просто адекватним — звичайний одяг, а ні в якому разі не неохайні речі або навпаки вишукані. Варто підбирати косметику під природний тон особи.

 • . 3

  Як справити враження на людей? Не варто бути в напрузі, ведіть себе розкуто. Не будьте занадто серйозні і не створюйте вид через чур ділового та зайнятої людини. Намагайтеся проявляти інтерес до проблем і справ інших людей. У спілкуванні проявляйте стриманість і тактовність.

 • . 4

  Намагайтеся робити компліменти своєму співрозмовнику. Відзначайте все, що Вас в ньому приваблює. Якщо Вам необхідно розташувати до себе людину, що має до Вас негативне ставлення, то варто зробити йому комплімент про його здібності. Під час розмови не нав’язуйте нікому свою думку, не радьте нічого, якщо Вас про це не просять. Ваша мова повинна бути не швидкою, спокійною, слова вимовляєте чітко і зрозуміло.

 • . 5

  Необхідно повністю виключити з промови простонародні вирази, жаргонні слова, не варто захоплюватися і вживанням слів іноземного походження. Постарайтеся знайти спільні з співрозмовником інтереси і цілі. Не варто хвалитися своїми зв’язками або високопоставленими знайомими.

 • . 6

  Як справити враження на свого співрозмовника? Під час спілкування не забувайте про мову жестів і поглядів. Не варто дивитися на співрозмовника прямо в упор, подібне означає, що Ви кидаєте йому виклик. Але не варто і зовсім ховати очі, так це може означати Вашу неправдивість.

 • . 7

  Під час розмови не прийнято дивитися на годинник, показуючи тим самим, що ви поспішаєте закінчити спілкування. Так само не культурно було б позіхати, приводити в порядок одяг або зачіску, показувати пальцем, поплескувати співрозмовника по плечу. Дотримуючись цих простих правил, Ви залишите про себе враження культурної, вихованої людини і приємного співрозмовника.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :