Як спровокувати сутички вдома?

як спровокувати сутички вдома?

Вам знадобиться
 • Аромамасла
 • Клізма
 • Петрушка
Інструкція
 • . 1

  Вагітність — найсвітліше і прекрасний період у житті жінки. Але найчастіше бувають випадки перенашивания дитини на одну і більше тижнів. До цього часу жінка вже фізично відчуває себе дуже втомленою і переживає за стан малюка. Вона вже становить те, як відбуваються сутички перед пологами, і починає чекати цього моменту. Родичі та знайомі докучають обридлими питаннями, і в цей момент жінка починає замислюватися про те, що існують способи, що дозволяють спровокувати початок родової діяльності в домашніх умовах.

 • . 2

  Як спровокувати сутички? Насамперед домогтися цього можна фізичними навантаженнями. Іноді буває досить вимити підлогу, щоб почалися справжні передпологові перейми. Також дуже добре допомагають активні піші прогулянки, присідання, генеральне прибирання квартири, йога, плавання. Але надмірних навантажень, таких як підняття тяжкості, слід все ж уникати, щоб не нашкодити малюкові. Для профілактики переношування вагітності добре допомагає ароматерапія. Встановлено, що якщо регулярно вдихати масла жасмину і троянди, то це може спровокувати сутички.

 • . 3

  Також в такій ситуації можна вдатися і до народних засобів — вживати в їжу побільше буряка і петрушки. Вельми непоганий ефект дають клізма і застосування різних проносних засобів. Стимуляцію пологової діяльності за допомогою клізми застосовують навіть у пологових будинках. При масажі сосків у вагітної починає вироблятися гормон окситоцин, який служить потужним стимулятором початку родового процесу. Але робити це треба дуже обережно, щоб їх не травмувати. Всі перераховані вище засоби хороші, але все-таки перед тим, як прискорити сутички самостійно, краще проконсультуватися з гінекологом.

 • . 4

  До останнього триместру вагітності жінка, як правило, вже вивчила спеціалізовану літературу, відвідала школу молодих мам в жіночій консультації і має уявлення про те, як проходять сутички перед пологами. Тому вона зможе відрізнити справжні сутички від тренувальних і вчасно зібратися, і виїхати в пологовий будинок. А затягувати з виїздом в пологовий будинок не варто, тому що на питання про те, як довго тривають сутички, однозначної відповіді немає. І спрогнозувати те, скільки буде триває цей період в конкретному випадку неможливо.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :