Як стати альфа самцем?

як стати альфа самцем?

Вам знадобиться
 • Бажання стати краще
 • Обдурити природу
Інструкція
 • . 1

  Не всім судилося народитися з певними якостями, але можна спробувати, виховуючи в собі певні якості, змінити себе і ставлення людей. Для початку варто визначити, яким повинен бути альфа самець. Найголовніше це харизматичність і впевненість у собі. Другим не менш важливим якістю є почуття гумору. Якщо воно є, то обов’язково потрібно ним користуватися. Як стати самцем за відсутності цієї якості теж не проблема, потрібно його поступово розвивати.

 • . 2

  Справжній самець повинен бути дуже стриманим і вказувати місце решті не гучними словами, а звичайними справами. Не варто кричати на всіх кутах про свої чудових якостях, зазвичай цим займається той, хто насправді таким не є. Альфа самець повинен дивним чином поєднувати в собі споживчі якості нарівні з заступництвом. Причому останнього має бути в рази більше.

 • . 3

  Як стати альфа самцем, якщо чоловік ласий на все безкоштовне? Слід назавжди позбутися цієї звички. При цьому альфа самець живе тільки за власними правилами, встановленими особисто ним, і принципово йде до своєї мети. Альфа самець нічого не бере, він тільки віддає. Навіть свої життєві пріоритети він формує словом дати, а не взяти. Він віддає легким поблажливим жестом, адже він альфа, а не бета. Як бути альфа самцем — це означає ніколи і ні в чому не виправдовуватися.

 • . 4

  Якщо він комусь і скаржиться на свою нелегку альфа життя, то відбувається це вкрай рідко і дуже тихо. Слід пам’ятати, що бути альфою — значить нести величезну відповідальність за всіх, хто знаходиться поруч. Він повинен дбати не тільки про себе і своїх близьких, а й про всю зграї. Це, звичайно, не все, що відрізняє альфа самця від інших, але, розвинувши в собі ці якості, можна значно підвищити власну самооцінку, а звідти рукою подати до ролі альфи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :