Як стати ді-джеєм в клубі?

як стати ді-джеєм в клубі?

Вам знадобиться
 • Бажання
 • Любов до музики
 • Наявність слуху
 • Постійний аналіз новинок
 • Апаратурна техніка
Інструкція
 • . 1

  Перед початком хочу сказати, що існують школи ді-джеїв, навчання в яких відповідно коштує чималих грошей. Але якщо все ж гроші є, можна стати професійним ді-джеєм з дипломом. Після цього всі двері клубів перед вами відкриті. Але все ж повернемося до теми. Для того щоб стати ді-джеєм — потрібне бажання. Далі потрібно розуміти час роботи. Тобто працювати доведеться вночі.

 • . 2

  А для того, щоб працювати вночі буде потрібно багато здоров’я, адже організм вимагає сну. Після клубу на наступний день ранок і день будуть зайняті сном. Наступне — потрібно не просто любити музику, а любити її всім серцем. Тільки тоді може бути професійний ді-джей, який відчуває її ритм, музика якого викликає захоплення у натовпу, сам ді-джей, граючи улюблену музику, танцює, стрибає над танцполом, заводячи натовп, як ніби це його остання вечірка. Але без любові до музики такого і бути не може. Це точно.

 • . 3

  Ді-джей повинен стежити за модними новинками. Треба якомога частіше оновлювати фонотеку. А для цього від ді-джея потрібен певний підхід і знання самих різних жанрів музики. Порада: потрібно вибрати для себе саме той жанр, який до душі і перший час працювати в цьому жанрі, а потім з досвідом переходимо на інші теми. Щоб стати ді-джеєм, потрібно відчувати ритм танцполу. А це без психології дуже важко. Але якщо розуміти стан натовпу і розуміти що вони хочуть слухати в останні секунди — реально можна творити чудеса.

 • . 4

  Ді-джеї повинні володіти якісним зведенням. Зведення — це з’єднання двох і більше клубних треків, які будуть відрізнятися в швидкості барабанної лінії, одним словом Ви створюєте «мікс». Потрібно вміти заводити або розслабляти натовп запальними або ритмічними танцями, змінювати ритм клубної музики, при цьому прокручувати пластинки в потрібному напрямку. Дуже важливо щоб в діджея була наявність слуху, для того щоб створювати мікси рівно і чітко, музика повинна звучати голосно, помилки Вам ніхто прощати не буде.

 • . 5

  Щоб стати ді-джеєм в клубі, потрібно максимально яскраво проявити себе. Адже люди, які прийдуть на твоє перший виступ тебе ще толком не знають, а на наступний виступ тебе згадають також як і твої композиції. Треба мати терпіння і постійну практику, потрібно вдосконалювати себе і свою майстерність. Щоб стати професійним ді-джеєм можна навчатися вдома. Для цього Вам знадобиться апаратурна техніка, яка не кожному по кишені.

 • . 6

  До складу діджейської техніки входять дві вертушки, які мають швидкість обертання в середньому — 40 об / хв (можу порадити від фірми «Technics»), вініловий програвач дисків, навушники, микшерский пульт, слімпати, які маніпулюють платівкою, при цьому, не пошкоджуючи апаратуру і природно — пластинки. Щоб стати популярним і професійним ді-джеєм Вам доведеться дуже багато працювати з апаратурою. Удачи!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :