Як стати феєю домашніх умовах?

як стати феєю домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Вірити в чудеса
 • Творити добро
 • Осяває всіх позитивом
Інструкція
 • . 1

  Всі ми в дитинстві любили, коли батьки читали нам казки, а коли вивчили букви і навчилися складати їх у слова, то, звільнивши старше покоління від щовечірньою традиції, самі почали зачитуватися творами народного фольклору і знаменитих письменників. Приваблювало нас в першу чергу те, що на місці головних героїв ми могли запросто представити себе. Хлопчики були відважними лицарями, дівчатка — прекрасними принцесами і добрими феями.

 • . 2

  Проте рано чи пізно все закінчується, от і ми подорослішали, почасти перестали вірити в казки, стали з більшою серйозністю і прагматичністю ставитися до життя. Робота, сімейне життя, діти затягують і вимотують до такої міри, що ввечері в голові одна думка — виспатися і відпочити. Але, погодьтеся, навіть при такій завантаженості ні-ні, та й згадається дитинство і мрії про бажання стати чарівницею, виконуючою всі бажання.

 • . 3

  Як стати феєю? Та дуже просто. Для початку пропоную розібратися з тим, що ж це за прекрасне створіння. Згідно з визначенням, даному в словниках — це надприродна істота, яке здатне творити дива. Ось саме останнє слово і повинно стати для нас ключовим. Адже чудеса — це не обов’язково щось недоступне, чарівне.

 • . 4

  В наш швидкий століття, коли часом не вистачає на багато чого часу доглянута жінка, яка випромінює доброту і розуміння — вже диво. У такому випадку увагу протилежної статі та оточуючих вас жінок буде прикута до вас, та й відгуки про вас навіть серед недоброзичливців будуть позитивні. Це те, що стосується вашої ролі феї в соціумі.

 • . 5

  З рідними дана роль дасться трохи складніше, адже вони знають вас не тільки по зовнішній оболонці, але і є свідками ваших програшів і поганого настрою. Відповідно, виникає законне питання: як стати феєю в домашніх умовах, коли рідні знають вас як облуплену. Знову ж ніяких складнощів у вас не повинно це викликати. Потрібна лише сама малість, навчитися не вивалювати весь накопичений негатив на родичів.

 • . 6

  Не знаєте, як це зробити? Підказуємо. Спробуйте підібрати для себе спосіб хоча б на час відволіктися від накопичених проблем. Це може бути розслаблююча ванна, рукоділля, яким ви колись займалися, а тепер закинули. Але найкращим і приємним може стати час, проведений разом з чоловіком і дітьми. Похід в парк, кінотеатр, спільно приготовану вечерю, домашня театральна постановка, та все, на що тільки вистачить вашої фантазії.

 • . 7

  Скориставшись цією порадою хоча б один раз, ви не будете розчаровані. Може, навіть виникне бажання знову повторити спільний захід. Адже, безсумнівно, після влаштованого вами для домашніх свята вони всім без лукавства говоритимуть: «Наша мама — фея!».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :