Як стати громадянським пілотом і що для цього знадобиться?

як стати громадянським пілотом і що для цього знадобиться?

Вам знадобиться
 • Льотні права не нижче «любителя»
 • Спрвка про проходження медичного огляду для допуску до уравленія повітряним судном
Інструкція
 • . 1

  Варіантів того, як стати громадянським пілотом в нашій державі сьогодні не так вже й мало. Опинитися в небі можна в тому випадку, якщо закінчити льотне училище або академію, яка готує пілотів цивільної авіації. Навіть якщо немає можливості для того, щоб вступити на очне навчання і проходити його впродовж кількох років, можливим рішенням проблеми може стати отримання прав на управління невеликим літаком в аероклубі. Якщо ж мета — піднятися в небо якомога швидше, то для вирішення завдання підходить для управління аеропланами і дельтапланами, так як не потрібно спеціального навчання.

 • . 2

  Отже, питання — як стати громадянським пілотом для багатьох росіян може зважитися при вступі до льотне вчення. Але цей спосіб хоча і гарантує можливість отримання навичок і прав для керування літаком, але у нього є певні недоліки. За документами після закінчення училища, можна приступати до управління великими цивільними судами. Але на ділі годин нальоту для цього буде катастрофічно не вистачати — всього 150 годин. Тому для того, щоб дійсно потрапити на престижну роботу в Росії, доведеться і отримувати додаткову кваліфікацію та години нальоту. Плюсом цього способу можна вважати те, що вступ на бюджетне відділення — спосіб, як стати пілотом цивільної авіації безкоштовно.

 • . 3

  Мінусом того способу отримання льотних прав, який був описаний вище, можна вважати те, що перед надходженням обов’язково потрібно пройти медичну комісію і в тому випадку, якщо настане погіршення здоров’я, студент відраховується (навіть якщо це відбувається на останньому курсі). Тому для багатьох сьогодні краще отримувати права в аероклубах. Тут можна відправитися в першу ознайомлювальний політ вже вдень відвідування. Пізніше, якщо пробний урок сподобається, в клубі можна продовжити навчання, або відправитися в одну з льотних шкіл, де готують пілотів малої цивільної авіації.

 • . 4

  Є особливості того, як стати пілотом в Росії. Незважаючи на всі вимоги до здоров’я майбутнього пілота і його знання повинні відповідати всім вимогам, на ділі все може відбувається зовсім не так. Теоретичний курс майбутній пілот повинен вивчати своїми силами, а проходження медичної комісії відкладається на саме закінчення курсу навчання. У європейських а американських клубах вимоги до здоров’я майбутнього пілота значно менше, вони дозволяють стати пілотом людям з різними порушеннями рухового апарату. Однак теоретичну базу тут вивчають досконально.

 • . 5

  Щоб зрозуміти, як стати пілотом — необхідно знати про різних типах льотних прав. Свідоцтво пілота означає те ж, що і права на автомобіль: готовність до управління літаком. Категорії прав змінюються від пілота-аматора до комерційного і лінійному пілотові. Щоб почати навчання в аероклубі, необхідно подбати про отримання аматорських прав. Отримання кожного виду прав відбувається послідовно Якщо потрібно свідоцтво на управління судном малої цивільної авіації без здійснення комерційних польотів, то кращим виходом буде пройти курс в аероклубі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :