Як стати гуру пікапа: поради психолога

як стати гуру пікапа: поради психолога

Вам знадобиться
 • Бажання розвиватися
 • Здатність до навчання
Інструкція
 • . 1

  У кожного, навіть самого скромного і боязкого, чоловіка є можливість перетворитися на альфа-самця, заради одного прихильного погляду якого найкрасивіші дівчата будуть вибудовуватися стрункими чергами. І справа тут не в прокачуванні м’язової маси, не в перемозі на шаховому (боксерському) поєдинку, і навіть не в грошах.

 • . 2

  Все, що робить чоловіка привабливим і бажаним для слабкої статі знаходиться всередині. Так як стати гуру пікапа таємно або явно хотів би кожен другий чоловік, на цю тему розроблено вже досить багато різних посібників, курсів і тренінгів. Причому як з використанням знань у галузі психології, так і чисто дилетантських, розвиваючих хіба що тільки впевненість і почуття власної переваги.

 • . 3

  Справжній же пікап-майстер не може бути таким без елементарних знань загальної психології людини. У той час як повернути дівчину пікап непрофесійний може і допомогти, так як навчається навчиться цінувати себе. Це може заново залучити другу половинку. Але, наприклад, для того, щоб увійти в довіру до будь-кого сторонньому необхідно точно визначити до якого типу темпераменту він ставиться, що вимагає майстерності проведення тонких провокаційних тестів та вміння грамотно інтерпретувати отриманий результат.

 • . 4

  Подібні знання допоможуть як навчитися пікапу дівчині, так і чоловікові. Розкриває всі тонкощі механізму відносин між статями, що допомагає швидше досягати бажаного у відносинах, ставати затребуваним для протилежної статі і потішити почуття власної гідності, пікап не є тільки лише чоловічий наукою. Одні жінки вивчають пікап, щоб не поповнити списки подвигів професійних звабників, інші розвивають здібності пікап як спокусити чоловіка.

 • . 5

  Крім пізнань в області невербальної комунікації, пікапер повинен бути добре освічений і мати широкий кругозір, що дозволить підтримати будь-яку тему розмови. Це сприяє розширенню сфери впливу на більшу кількість особин. Володіння НЛП не допоможе залучити досить освічену жертву, якщо мова пікапера буде складатися лише з односкладових пропозицій і вигуків. З цього видно, що в тому, як опанувати пікапом грає роль інтелектуальний рівень, наявність специфічних знань з психології людини і вміння всі ці знання застосовувати.

 • . 6

  Ось цьому то і варто навчитися на спеціальних курсах. Без відповідної ж бази, застосовувати буде просто нічого, залишиться тільки підійти до жертви і продемонструвати готовність до спаровування демонстрацією геніталій, а це навряд чи гарантує досягнення бажаного результату.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :