Як стати машиністом електровоза?

як стати машиністом електровоза?

Вам знадобиться
 • Спеціальна освіта
 • Бажання працювати
Інструкція
 • . 1

  Машиніст електровоза — спеціальність, пов’язана з важкими умовами, з транспортуванням пасажирів. У зв’язку з цим, перед тим роздумувати, як стати машиністом потрібно врахувати, що вся діяльність буде проходити при штучному освітленні, машиніст може бачити пасажирів лише в спеціальне дзеркало заднього виду. А з точки зору психології — це зовсім не просто. Для того, щоб отримати професію машиніста, кандидат повинен мати відмінне здоров’я, бути психологічно стійким. На медичної комісії фахівці беруть на аналіз кров, перевіряють зір, поставу, серце, слух, нервову систему потенційного співробітника.

 • . 2

  Також перед тим, як влаштуватися машиністом, потрібно відвідати нарколога і пройти професійний відбір. У процедуру відбору входить подача стандартної заяви та проходження тестів, таких як спостереження за зеленою крапкою в перебігу однієї години, пошук цифр по спеціальній табличці та інше. У різних депо тести можуть відрізнятися один від одного, тому про це краще дізнатися заздалегідь. Якщо всі пред’явлені вимоги до кандидата його влаштовують, він може дізнаватися більш детально, як стати машиністом поїзда. Для цього йому необхідно отримати спеціальну освіту в залізничному технікумі. По закінченні, фахівцю видається диплом, який дуже цінується в колах залізничників.

 • . 3

  Але перед тим, як стати машиністом, потрібно з’ясувати, як влаштуватися помічником машиніста, оскільки, що не попрацювавши на цій посаді, стати машиністом неможливо. До досвідченому співробітнику прикріплюють помічника на період від 3 місяців до 2 років. Разом вони є бригадою, а помічник набирається досвіду у водінні поїзда. Для тренування майбутніх фахівців існують спеціальні симулятори, службовці для тренувань у навчальних класах. Наступним етапом перед тим, як стати машиністом метро, учень повинен пройти співбесіду з головним депо і машиністом наставником. Від них він повинен отримати письмові рекомендації. Тільки після цього кандидата, можливо, віддадуть наказом на бажану вакансію машиніста електровоза. Заробітна плата людей цієї професії цілком гідна і залежить від складності виконуваних завдань і кількості годин, проведених в роботі. Як плюс можна відзначити безкоштовний проїзд і відпустку, який становить сорок діб.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :